ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

בקשה לאיחוד תיקים

ניסיתם להימנע מכך, אך אתם מבינים שאין ברירה אחרת: החובות רק מתגברים, המצב הכלכלי הופך סבוך יותר ואתם מעוניינים להגיש בקשה לפשיטת רגל. אחד הצעדים המשמעותיים ביותר בתחום הוא הגשת בקשה לפשיטת רגל, אשר רצוי שתוגש בסיועו של עורך דין הבקיא בתחום. הנה כל מה שחשוב לדעת על הנושא, כולל המלצה למשרד עורכי דין שזהו אחד מתחומי הפעילות העיקריים שלו.

מהות הבקשה לאיחוד תיקים
בקשה לאיחוד תיקים מאפיינת מצבים של פשיטת רגל אדם פרטי. התפקיד העיקרי של הבקשה הוא אחד: לרכז את כל ההליכים המתנהלים כנגד אדם חייב, אשר נגדו נפתחו יותר מאשר תיק הוצאה לפועל אחד. התיק המאוחד, מבחינה טכנית, ינוהל בלשכת ההוצאה לפועל בה מתנהלים מרבית התיקים שנפתחו כנגד אותו אדם, כאשר עצם פתיחתו מגלמת בתוכה מספר יתרונות משמעותיים.

בקשה לאיחוד תיקים, אם כן, עשויה להביא לכך שחקירת היכולת של אותו אדם תיעשה בצורה מאוחדת עבור כלל התיקים, כאשר ההשלכה של כך היא החזר חודשי שעשוי להיות פשוט יותר לעמוד בה. זאת ועוד, איחוד התיקים עשוי למנוע מצבים בהם ננקטים כנגד האדם, בכל פעם, הליכים שונים (דוגמת עיקול) על ידי נושה אחד. בהמשך לכך, האיחוד מפחית או מבטל פעולות מבצעיות כנגד אותו אדם, מה שמקנה לו אוויר לנשימה, בתקופה שאינה פשוטה גם כך.

הפתרונות של משרד רוני א. כהן
רוני א.כהן הוא משרד עורכי דין הממוקם בתל אביב ופועל החל משנת 2002. המדובר הוא במשרד בוטיק המטפל בשלל נושאים, ובכלל זה מסייע ללקוחותיו בהליך המורכב של הגשת בקשה לאיחוד תיקים: איסוף המסמכים, התנהלות מול הרשויות וכיוצא בזה. מאחורי המשרד שורה ארוכה של הצלחות בתחום, ובכלל זה מקרים לא מבוטלים אשר הסתיימו בקבלת צו הפטר בפשיטת רגל עבור החייבים, מה שלמעשה מסיים את ההליכים שננקטו כנגדם.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il