ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

בקשות לפשיטת רגל

המציאות הכלכלית הנוכחית בישראל אינה פשוטה עבור אף אדם או גורם עסקי, כאשר יש כאלה אשר עבורם המצב מורכב פי כמה. במהלך השנים הם שקעו בחובות עתק, כך שכיום הם יודעים כי אין להם ברירה אלא להיות מוכרזים כפושטי רגל. המאמר הנוכחי מסביר מדוע אסור לוותר על שירותיו של עורך דין בהגשת בקשות לפשיטת רגל, פשיטת רגל חברה או פשיטת רגל אדם פרטי.

סיוע מקיף לכל אורך הדרך
הגשת בקשות לפשיטת רגל היא פעולה שהמהות שלה ברורה, כאשר עיקר הבעייתיות נוגעת למורכבות שבו ההליך מתבצע כיום. על האדם או הגוף המסחרי להגיש את טופס 4, לבית המשפט, ולצד זה כתבים ומסמכים נוספים: כתבי התחייבות, דו''חות מחשב, פרוטוקולי חקירת יכולת ועוד. עורך דין לפשיטת רגל יוכל בוודאי לבצע את הפעולות האלה עבור מרשו, מה שמקל עבורו את המצב ואף מונע מאמצים לא מבוטלים.

תחום אחר בו הסיוע של עורך דין לפשיטת רגל הופך להכרחי הוא בהליכים השונים המתחילים מהרגע שבו מגישים בקשות לפשיטת רגל ולעיתים אף קודם לכן. עורך הדין יכול לייצג את הלקוח שלו בחקירת היכולת, למשל, כמו גם לשמור על כך שהזכויות שלו יישמרו כל העת: הגנת בית המגורים של החייב, הגשת בקשות לביטול צו יציאה מהארץ, בקשה להפחתת התשלומים החודשיים שעליו לשלם וכיוצא בזה. ללא ההגנה של עורך הדין עלולות הזכויות להיפגע ואף להתבטל לחלוטין, מה שמקשה עוד יותר על האדם החייב.

אז מה עושים?
מעוניינים להגיש בקשות לפשיטת רגל? נמצאים בהליכי פשיטת רגל חברה? משרד עורכי דין רוני א. כהן ישמח לסייע לכם. למשרד מוניטין חיובי במיוחד בתחום, וזאת על רקע מגוון הצלחות מרשימות שהוא רשם במהלך השנים. המשרד בוחן את המצב יחד עם הלקוח, מכל צדדיו, במטרה לראות מהי דרך הפעולה הטובה ביותר עבורו. לא פעם, ההכרזה על פשיטת רגל הוא אכן הפתרון המיטבי. המשרד מייצג את לקוחותיו בהליכי פשיטת הרגל מול הגורמים השונים ומבטיח כי הזכויות שלהם יישמרו לכל אורך התהליך – לעיתים עד לקבלת ההפטר המיוחל.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il