ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

בקשות לפשיטת רגל

אחד הרגעים הקשים לכל אדם, לא משנה אם הוא אדם פרטי או בעל עסק, זה הרגע בו הוא נאלץ להגיש בקשות לפשיטת רגל. רגע זה איננו פשוט, לא רק מבחינה טכנית, בגלל שהוא מאלץ כל אחד מאיתנו להתמודד עם סיטואציות בירוקרטיות לא פשוטות, אלא גם מבחינה רגשית מדובר ברגע לא קל, אף אחד לא רוצה להגיע לנקודה בה עליו להודות שכשל מבחינה כלכלית ועל כן איננו יכול להחזיר את חובותיו והוא צריך הגנה מפני נושיו.

בקשות לפשיטת רגל כפי שניתן להבין, זו בקשה שמגישים כאשר לא ניתן להחזיר חובות לנושים. מי שיכול בקשה כזו הם אנשים פרטיים שהגיעו למצב שאינם יכולים להחזיר חובות לאנשים פרטיים או למוסדות שונים, וכן עסקים אשר אינם יכולים לעמוד בהחזר החובות שלהם לספקים ולקוחות.

הרעיון של בקשות לפשיטת רגל היא, במקום להגיע לסיטואציה שלא ניתן להחזיר חובות והאדם מתמודד עם החובות שלו ללא הפסקה ובלי אפשרות להתחיל דרך חדשה, אז המדינה (והרעיון של פשיטת רגל קיים  בכל מדינה מפותחת בצורה כזו או אחרת) מאפשרת להגיע להסדר חובות שבמהלכו החייב מחזיר כמה שהוא יכול בזמן מסוים, כאשר בזמן זה הוא חי תחת מגבלות כלכליות שונות, וכך הוא יכול להתחיל בדרך חדשה. לנושים זה משתלם, מאחר ובמקום מצב בו הם לא מקבלים שום דבר, הם נהנים מקבלה של חלק מהחובות.

חשוב להבהיר, לא כל אחד יכול להגיש בקשות לפשיטת רגל. לשם כך החובות צריכים לעמוד מעל סכום מסוים, אשר משתנה מעת לעת על ידי המדינה (המדינה לא רוצה שכל מי שחייב סכום מסוים ירוץ ויכריז על פשיטת רגל דבר שאיננו מוסרי, וכן הרסני מבחינה כלכלית), עליו להגיש פניה לכונס הנכסים הרשמי, הוא יבחן את הבקשה, את מצבו הכלכלי של החייב, ואת הנכסים שעומדים לרשותו. כמו כן על החייב לשלם פיקדון מסוים לצורך הגשת הבקשה. לאחר מכן יתחיל תהליך במהלכו מגיעים להסדר חובות מסוים בין החייב לנושים, וכן יוטלו המגבלות על החייב בשביל שיוכל להיכנס להסדר בצורה חלקה. כאשר הוא ישלים את סך תשלום חובותיו הוא יוכל לצאת מהמצב של פשיטת רגל.

על מנת להגיש בקשה מסודרת לפשיטת רגל, יש לפנות לעורך דין שיעשה זאת עבורכם. לכן אנחנו רוצים להמליץ לכם על עו"ד רוני א.כהן אשר מתמחה בהגשת בקשות לפשיטת רגל עבור חייבים מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אליו והוא ישמח לעזור לכם בעניין.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il