ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

בקשות לפשיטת רגל

מאז ומעולם היו אנשים וחברות שמזלם לא שפר עליהם. מאז ומעולם היו אנשים שהגיעו למצב שבו החובות נערמו כך שכל אור לא נראה בסוף המנהרה. למרות שכל מי שנקלע לחובות קשים מצוי במצוקה, חשוב מאוד לדעת שיש דרך לסיים את המשבר ולמזער את הקושי. כל זאת באמצעות הליך של בקשות לפשיטת רגל.

בשורות הבאות נבין כיצד עורך דין יכול לסייע בהתמודדות עם מצב זה וכיצד כל זה מתקשר עם בקשה להפטר ועם התנהלות שקולה ולא מוטעית.

מדוע פשיטת רגל
כל מי שמתעניין בהגשת בקשות לפשיטת רגל צריך להבין שהליך זה הוא הרבה יותר מסתם עניין טכני. הליך זה שגובש במהלך השנים האחרונות ועבר אפילו לא מעט רפורמות, נועד לסייע גם לחברות וגם לבודדים לזכות לראות את האור בקצה המנהרה.

בקשות לפשיטת רגל, שמנוהלות באופן מיטבי תוך ליווי של עו"ד פשיטות רגל מאפשרות להגיע למטרה של קבלת צו הפטר. צו זה למעשה מורה על מחיקת כל החובות, לאחר שמכירים בכך שהחייב (אדם או חברה) לא יכול לעמוד בהחזר החובות כפי שהם. לאחר שלב זה זוכה פושט הרגל לאפשרות להתחיל את חייו מחדש בלי להרגיש נרדף ללא הרף על ידי בעלי חוב למיניהם. בעלי חוב אלה כוללים בין היתר גם בנקים, ובעלי חוב גדולים אחרים.

מדוע חשוב לנהל את המשבר
לא לחינם בקשות לפשיטת רגל מהוות חלק מניהול נכון של משבר פיננסי. כמו כל משבר, גם פשיטת רגל הפטר שלא תנוהל בצורה נכונה תתארך יתר על המידה ותביא עימה סבר מיותר. ליווי מקצועי, לאורך כל הדרך, יאפשר גם לפושט הרגל להרגיש בשליטה ולא פחות חשוב – הימנעות מצעדים לא שקולים ואף מזיקים.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il