עו"ד חדלות פרעון
עו"ד פשיטות רגל

0722-575-335

רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A, Midtown Tower, Tel Aviv | E-mail: cohen@adv-law.co.il

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

בקשת הפטר

מעוניינים להגיש בקשה להפטר מחובות?

בקשת הפטר ניתן להגיש כיום רק בתהליך של חדלות פירעון ושיקום כלכלי. במידה ויש לכם תיק בהוצאה לפועל, יש לכם אפשרות לבקש, בתנאים מסויימים, לעבור לתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי אשר יקל עליכם את תהליך החזרת החוב. הדרך הטובה ביותר להגיש את הבקשה להפטר מכל החובות או לחלק מהחובות, היא באמצעות ליווי משפטי של עורך דין מומחה לחדלות פירעון והוצאה לפועל. עורך דין מנוסה יכול לסייע לכם להתמודד עם התהליכים הבירוקרטיים המורכבים של ההוצאה לפועל ולספק לכם את המידע הנדרש להתנהלות בתהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי.

איך מוציאים הפטר בהוצאה לפועל

על מנת שתוכלו להגיש הפטר בהוצאה לפועל או בתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי, אתם צריכים לעמוד במספר תנאים. תנאי ראשון מחייב אתכם להיות ב-4 השנים האחרונות בהגדרה של איחוד תיקים, תנאי נוסף מחייב אתכם להיות בעלי חוב קטן מ-800 אלך ואסור שתהיו חייבים לגורם אחד (נושה) יותר מ-400 אלף סך הכל. בנוסף לכך, אתם נדרשים להיות בעלי היסטוריה נקייה מבחינת צו התשלומים שקיבלת כשנפתח התיק בהוצאה לפועל, כלומר - שילמתם את כל התשלומים עד היום ללא יוצא מן הכלל.

ליווי משפטי להוצאת הפטר חובות

חשוב לציין כי הפטר חובות לא ניתן באופן אוטומטי גם אם אתם עומדים בכל התנאים. המשרד הממונה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי יכול לקבל את הבקשה שלכם והוא בודק כל מקרה לגופו. מהסיבה הזו, מומלץ שיהיה לכם ליווי משפטי מקצועי של עורך דין על מנת לקדם את האינטרסים שלכם בתהליך לקבלת ההפטר מהחובות שצברתם. חשוב להגיש את הבקשה במידה וישנה היתכנות שתקבלו אותה ולא רק מתוך רצון אישי לקדם את החזרת החוב. בעלי חוב המגישים בקשה להוצאת ההפטר והתגלו אצלם נכסים בבעלותם, עלולים לשלם יותר בתשלומים הקבועים ואף הטלה עיקולים על אותם נכסים.

בקשת הפטר עם עורך דין מומחה

לפרטים נוספים על בקשת הפטר עם עורך דין מוסמך, צרו קשר עם משרד עורכי דין רוני א. כהן לתיאום פגישה אצלכם בבית או במשרדי הפירמה במגדל מיד טאון בתל אביב. עורכי הדין של המשרד ילוו אתכם בתהליך הגשת הבקשה להוצאת ההפטר מהחובות שלכם בצורה המקצועית ביותר.
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il