ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

הליך פשיטת רגל

מה הם יתרונותיו של הליך פשיטת רגל? למי נחוץ הליך פשיטת רגל? איך בוחרים את העורך דין לטובת ייעוץ וליווי תהליכים של פשיטות רגל?

המטרה העיקרית של הליך פשיטת רגל היא לנסות ולהחזיר לאחד שחייב כספים את השליטה על חייו. חייב כזה או אחר אשר נקלע לסיטואציה שבה נושים מחפשים אותו בכל מקום ובמידה וחובותיו אלו נגרמו בתום לב צריך לדעת כי חובותיו הן לא לנצח וישנו מסלול שבסופו יוכל לפתוח בחיים חדשים בתקווה לנהל את חייו בצורה נבונה ושקולה יותר.
 
על מנת שזה יקרה יש צורך לעבור מספר שלבים.
הליך פשיטת רגל הוא אינו פשוט, מעבר לקושי של הבירוקרטיה המלווה את התהליך ישנו גם לעיתים קושי נפשי, קושי שבו אדם חייב יצטרך להכריז כי נכשל וכי הינו פושט רגל.
 
הליך פשיטת רגל כאמור עשוי להמשך מספר שנים מרגע הגשת הבקשה עד להכרזה על חייב כזה או אחר כפושט רגל. היתרון במצב זה הוא כי המדינה מגוננת על החייב ומרגע שהוא נמצא התוך התהליך הנושים אינם יכולים לתבוע את החייב בשום צורה.
 
חשוב מאוד להבין כי על בית המשפט להשתכנע כי אכן אותו חייב נמצא במצב בו אין באפשרותו להחזיר את הכספים בשום צורה שהיא. בסופו של התהליך ולאחר שיוכרז כפושט רגל יוכל החייב להגיש בקשת הפטר מחובותיו על מנת להתחיל בחיים חדשים.

הליכי פשיטת רגל? איך בוחרים את העורך דין המתאים ביותר?
כאמור זה הוא תחום שיש להתמקצע בו ועל כן חשוב מאוד לבחור עורך דין העוסק באותם הליכי פשיטת רגל. מדובר לעיתים בתהליך ארוך ומייגע, טיפול בפשיטות רגל עשויות להיתקל בקשיים מצד נושים, טיפול בפשיטות רגל מצד עורך דין מקצועי יוכל לקצר הליכים ולסייע במתן פתרונות משפטיים.
 
בקשה לפשיטת רגל? רק עו"ד רוני א. כהן!
במשרדו של עורך הדין רוני א. כהן עושים במלאכה מיטב עורכי הדין. בקשה לפשיטת רגל או נושאים אזרחיים רבים אחרים באחריות ובמקצועיות רבה. ניסיון רב וכמו כן מתן שירות אישי לאורך כל הדרך.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il