עו"ד חדלות פרעון
עו"ד פשיטות רגל

0722-575-335

רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A, Midtown Tower, Tel Aviv | E-mail: cohen@adv-law.co.il

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

הסכם מכר מקרקעין

נמצאים לקראת סגירת חוזה מקרקעין? זה הזמן לפנות לעורך דין!

אם מצאתם את הנכס המושלם עבורכם לרכישה, זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי לניסוח הסכם מכר מקרקעין. הסכם המכר מהווה כנראה את ההשקעה הכלכלית הגדולה ביותר שתעשו בחייכם ולכן חשוב שהוא יעמוד על פי תקנות החוק וישמור על הזכויות שלכם בתור הקונים של הנכס. באמצעות שירותי ייעוץ משפטי של משרד עורכי דין, תוכלו לוודא כי ההסכם משרת את האינטרסים האישיים והכלכליים שלכם ומהווה בסיס לסגירת הסכם טוב ומותאם לתקציב שלכם. בתהליך בדיקת הסכם המכר עם משרד עורכי דין, תתבצע בדיקה של המצב המשפטי של הנכס הכוללת בדיקה של שיעבודים או עיקולים והשוואת המצב הפיזי של הנכס לעומת נסח הטאבו.

בדיקה וניסוח של הסכם מכר דירה

על מנת שתוכלו להיות בטוחים שההסכם על אתם מתכוונים לחתום, משרת את האינטרסים הכלכליים והאישיים שלכם חשוב שתתבצע בדיקה של סעיפי ההסכם וניסוח מחדש במידת הצורך. השלב לפני חתימה על הסכם מכר דירה, הוא שלב המשא ומתן והוא מתבצע לאחר בדיקת הנכס מבחינה משפטית על ידי עורך דין המתמחה בדיני מקרקעין. בשלב המשא ומתן, ניתן לדרוש מבעל הנכס להוסיף או להסיר סעיפים מסויימים אשר עלולים לפגוע בזכויות שלכם על הנכס לאחר החתימה על ההסכם. כאשר מדובר על נכס חדש מקבלן, יש צורך בבדיקת הסעיפים הנוגעים לאחריות של הקבלן על תקלות וליקויים במידה ויופיעו במבנה של הנכס, בין אם זה נכס מסחרי ובין אם זה נכס לצרכי מגורים.

חתימה של הסכמי מכר בליווי עורך דין

את שלב החתימה של הסכמי מכר, ניתן גם כן לעבור בליווי מלא של משרד עורכי דין כאשר לאחר החתימה עורך הדין שלכם יוודא כי כל שינוי הבעלות על הנכס התבצע באופן מלא מבחינה משפטית ללא עיכובים מיותרים. ברגע שמגיעים להסכמה ורצון של 2 הצדדים לביצוע העסקה, חשוב שיהיה לכם ליווי משפטי מקצועי אשר יעניק לכם ביטחון מלא לכל אורך התהליך עד להעברת הזכויות של הנכס לבעלות שלכם באופן מלא וחוקי מבחינה משפטית.

ליווי וייעוץ משפטי להסכם מכר מקרקעין

לקבלת ייעוץ וליווי משפטי להסכם מכר מקרקעין, מומלץ לכם ליצור קשר עם משרד עורכי דין רוני א. כהן הנחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין הותיקים ביותר בתחום. עם מעל ל-20 שנות ניסיון בבדיקה וניסוח הסכמי מקרקעין, עורכי הדין של המשרד יסייעו לכם בתהליך בצורה המקצועית ביותר.

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il