ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

ייעוץ משפטי לחברות

כל חברה בכל תחום שהוא חייבת שיהיה לה עורך דין צמוד אשר יעניק לה ייעוץ משפטי. זה יכול להיות עורך דין שעובד IN HOUSE או כמו במקרים רבים עורך דין חיצוני שנותן שירותי ייעוץ משפטי לחברות רבות בתחומים שונים.

ייעוץ משפטי לחברות כולל בדרך כלל מגוון נושאים, החל מנושאי התקשרו עם לקוחות וספקים, נושאים שקשורים לזכויות עובדים וזכויות מנהלים, נושאים שקשורים לנכסים של החברה החל מנכסים מוחשיים כמו נדל"ן, רכב ועוד ועד נכסים רוחניים כמו פטנטים וזכויות יוצרים. כמו כן ייעוץ משפטי לחברות כולל את כל מה שקשור לחלוקת מניות, דיבידנדים, פרוטוקולים של ישיבות הנהלה, מינויים ועוד. כמובן שייעוץ משפטי מתייחס גם לכל תביעה חיצונית שמוגשת כלפי החברה.

חברות רבות מתלבטות עם איזה משרד לעבוד בשביל לקבל ייעוץ משפטי לחברות ברמה הגבוהה ביותר. בדרך כלל הן בוחרות לעבוד עם משרד מסוים על פי הנקודות הבאות:

ניסיון – ככל שהניסיון של המשרד בייעוץ משפטי לחברות הוא רב יותר, כך עדיף לחברה לעבוד עם משרד שכזה, בוודאי אם מדובר במשרד שמעניק שירותי ייעוץ לחברות בסדר גודל דומה או חברות בתחום. עם זאת ישנן חברות שמעדיפות לעבוד עם משרדים שמעניקים ייעוץ אקסקלוסיבי להן ולא מייצגים כמה חברות באותו תחום.

כוח אדם – ברור לכל שלא בכל משרד עורכי דין, השותפים הבכירים הם אלה שעובדים עם החברות באופן ישיר אלא הדברים נסגרים ברמת השותפים אך מתבצעים על ידי הדרגים היותר נמוכים במשרד. ככל שהמשרד יותר גדול כך יש יותר כוח עבודה שיכול לטפל בבקשות השונות של החברה בזמן קצר יחסית.

עלויות – כידוע כל משרד עורך דין מחייב בצורה שונה את לקוחותיו. כל חברה רוצה לדעת כיצד היא תחויב ולשלם כמה שפחות עבור כמה שיותר, לכן שמחליטים לעבוד עם משרד עורכי דין אז מן הסתם שאלת העלויות היא אחת השאלות העיקריות שעולה בעת החיפוש.

נקודה אחרונה ומשמעותית היא הזמינות של המשרד, עד כמה המשרד זמין לעבוד עם החברה ולכמות העבודה שהחברה דורשת ממנו. החברה צריכה לדעת שהמשרד יעמוד לרשותה בכל עניין ובכל תחום.

אם גם אתם מחפשים משרד עורכי דין שמתמחה בייעוץ משפטי לחברות, זה הזמן לפנות אל משרדו של רוני א.כהן אשר מתמחה בכל. המשרד ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובכל עניין. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור קשר עם צוות המשרד והם ישמחו לעזור לכם.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il