ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

ליטיגציה מסחרית

אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם המשפט הוא ליטיגציה מסחרית. כל משרד עורכי דין שמתעסק בתחום המסחרי, מעסיק עו"ד ליטיגציה, מדובר במי שעומד בפני בית המשפט וטוען. אם בעבר כל עורכי הדין התעסקו גם בתחום הזה, הרי שבשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר התמחות בנושא, כך שישנם עורכי דין ספציפיים שמתעסקים בליטיגציה מסחרית.

אך באופן פרדוקסאלי, ככל שהמצב השתנה מבחינת משרדי עורכי דין, הרי שמבחינת בתי המשפט המצב השתנה לכיוון ההפוך. מאחר וקיים עומס רב עקב ריבוי והתארכות משפטים מסוגים שונים, החל בית המשפט לקבוע כי יש להגיש תצהירים של עורכי דין בכתב במקום לטעון אותם בעל פה. לכן עו"ד ליטיגציה כבר איננו עומד בבית המשפט וטוען, כפי שאנחנו מכירים מלא מעט סדרות משפטיות אלא גם מגיש את הטיעונים והסיכומים שלו בכתב., וכן אם יש לו בקשות מסוימות, הרי שהוא מגיש אותן בכתב גם כן.

יש לציין, עו"ד ליטיגציה הוא אדם שצריך להיות מומחה לא רק בתחום המשפטי בו הוא מתעסק, אלא הוא צריך לדעת להתנסח בצורה ברורה ורהוטה,להיות מסוגל לבנות טיעונים,  להציג מקרים מהעבר, תקדימים ופסקות בשביל להיות מסוגל להוכיח את מה שהוא מבקש, וחשוב לא פחות, עליו להיות מסוגל לעמוד מול טענות הנגד של הצד השני, גם להוכיח את טעותו ומנגד להוכיח מדוע הוא צודק. למעשה עו"ד ליטיגציה יוצר את כל קו התביעה או ההגנה עליו מתבסס הצד שלו.

כאמור, העומס בבית המשפט, שינה באופן מהותי את עבודתם של עורכי דין שמתמחים בליטיגציה מסחרית.  שינוי נוסף שחל הוא במה שמכונה, איחוד תיקים. במקום שבית המשפט ידון במספר מקרים דומים שחלים עם אותו נתבע, הרי שהוא מעיף לאחד תיקים, כך הוא יוכל לדון בכל המקרים ביחד. אומנם זה יוצר מצב בו מספר עורכי דין צריכים לעבוד בצורה משותפת וכל אחד צריך לשמור על האינטרס של הצד שלו, אך זה חוסך זמן, טרחה וכסף. הרעיון של איחוד תיקים איננו חדש וקיים גם בעולמות תוכן אחרים, למשל כשמגישים בקשה לפשיטת רגל, אז אפשר לבקש איחוד תיקים בשביל לא להתמודד עם כל תיק בנפרד אלא מאחדים את כולם לתיק אחד.

אם אתם מחפשים עו"ד ליטיגציה שמתמחה בתחום המסחרי, אתם מוזמנים לפנות אלינו, משרדו של עו"ד רוני א.כהן, מתמחה, בין היתר, בליטיגציה מסחרית. אתם יכולים לפנות עוד היום ונקבע לכם פגישה.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il