עו"ד חדלות פרעון
עו"ד פשיטות רגל

0722-575-335

רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A, Midtown Tower, Tel Aviv | E-mail: cohen@adv-law.co.il

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

סגירת תיק הוצאה לפועל

רוצים לסגור את התיק שלכם בהוצאה לפועל? לא יודעים מאיפה להתחיל?

סגירת תיק הוצאה לפועל יכולה להתבצע במספר מקרים כמו פשרה ביניכם לבין הנושה, החזרת החוב במלואו או פסק דין המבטל את פתיחת התיק להוצאה לפועל. ישנן אופציות נוספות על פי חוק התלויות במשך הזמן מהרגע שהתיק נגדכם נפתח. במידה ועברו שנתיים מאז פתיחת התיק בהוצאה לפועל ולא בוצעו שום פעולות בתיק, רשם ההוצאה לפועל יכול לקבוע כי התיק שלכם נסגר. במידה ומדובר בחוב שלכם הנוגע לתשלום מזונות, תיק בהוצאה לפועל לא יסגר גם לאחר ששילמתם את החוב מכיוון שמדובר על תשלומים עתידיים עד לגיל 18 של הילד או הילדים.

מחיקת חובות בהוצאה לפועל בתהליך מסודר

כל חייב אשר פתחו נגדו תיק הוצאה לפועל, מעוניין להביא למחיקת החובות במידה וזה אפשרי. הדרך למחיקת חובות בהוצאה לפועל עובר באמצעות ליווי משפטי מקצועי של עורך דין המתמחה בהוצאה לפועל ויכול לסייע לכם בתהליך הבירוקרטי מול רשם ההוצאה לפועל ומול הנושים. באמצעות כניסה להליך הפטר בהוצאה לפעול, ניתן לבדוק את התנאים שלכם לזכאות לקבלת צו הפטר. צו ההפטר הוא צו משפטי אשר מאשר את מחיקת החובות שלכם בהוצאה לפועל על מנת שתוכלו להתחיל חיים חדשים ללא חובות. האופציה הזו היא רלוונטית גם להחזרת חלק מהחוב הנותר או של כל החוב בהתאם למצב בו עומד החוב.

הגשת בקשה לסגירת התיק בהוצאה לפועל

על מנת שתוכלו למצות את האופציה למחיקת החובות שלכם בהוצאה לפועל, כדאי שתכירו את האפשרויות הקיימות. האפשרות המהירה אך הפחות נפוצההיא מחיקת כל החובות כאשר הנושה אינו פועל בתיק במשך שנים רבות ואין מצדו דרישה לטפל בתיק. במקרים הללו, תיק ההוצאה לפועל שלכם יגנז, לא משנה כמה מחוב שילמתם בחזרה אם בכלל.  אפשרות נוספת קשורה לחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי משנת 2019, המאפשר לבעלי החוב להגיע להליך מסודר לסגירת החוב במטרה להחזיר אותם להתנהלות כלכלית בריאה כבר בשנים הקרובות. אם 2 האופציות הללו לא רלוונטיות, ניתן לבדוק אופציה נוספת והיא מחיקת החוב, כפי שציינו, באמצעות פשרה עם בקשה להנחה מהסכום החוב המקורי. מקרים הללו הם נפוצים ומאפשרים לנושה לקבל לפחות חלק מהסכום של החוב ולא להמתין תקופה ארוכה בחוסר וודאות.

סגירת תיק הוצאה לפועל עם עורך דין

לקבלת ייעוץ וליווי משפטי לגבי סגירת תיק הוצאה לפועל, כדאי לכם לפנות כבר עכשיו למשרד עורכי דין רוני א. כהן הנחשב למשרד המוביל כיום בניהול תיקי הוצאה לפועל וחדלות פירעון. צוות עורכי הדין של המשרד ישמח לפגוש אתכם במשרדי הפירמה בתל אביב ולסייע לכם בתהליך לסגירת התיק.
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il