ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין דיני חברות

למרות שהדבר נראה לעיתים כסותר את ההיגיון הרגיל של חיי היום יום, חברה מוגדרת על פי החוק בגוף שהוא ישות עצמאית. הגם שלא מדובר על בעל חיים חי ונושם, החוק רואה את החברה כבעלת חובות וזכויות המשפיעות באופן ישיר על כל בעלי העניין בחברה וכן על הציבור הרחב.

כדי להתנהג באופן ראוי, נזקקות חברות שונות, גדולות וקטנות, לליווי משפטי מתאים. ייעוץ משפטי לחברות ניתן מטבע הדברים על ידי משפטן בעל רקע בתחום זה, המכונה עורך דין דיני חברות.

בנקודה זו עולה שאלה מעניינת. אם החברה היא ישות משפטית בפני עצמה, למי בעצם מייעץ עורך דין דיני חברות? הרי הלכה למעשה, עו"ד חברות לא יכול לדבר עם בניין ההנהלה או עם אולם הייצור של המפעל. התשובה הינה הגיונית ופשוטה. עורך דין העוסק בחברות עוסק בייעוץ וליווי של בעלי עניין מתוך החברה עצמה. בין היתר מדובר על:

• בעלי מניות
• מנהלים
• נושאי משרה ודירקטורים

בנוסף, עורך דין דיני חברות הינו בעל חשיבות מיוחדת בתהליכים של שינויים עסקיים ומסחריים בקנה מידה גדול. מדובר על איש בעל תפקיד מפתח בכל נושא המיזוגים והרכישות, החלפת נושאי משרה, ניהול משברים עסקיים ועוד.

תחום העסקים
ליווי של עורך דין דיני חברות איננה מתמצה אך ורק ונושאים משפטיים יבשים. דיני חברות, כמו הפעילות העסקית הכללית במשק, הן דבר חי ודינאמי. עורכי דין חברות צריכים לחיות את השטח, להבין היטב את רזי עולם העסקים והחברות, להבין את הלחצים המופעלים על נושאי משרה ועל חברות מודרניות.

ליווי משפטי נכון, במיוחד בצמתים של קבלת החלטות מרכזיות, שומר על שלמות החברה ועל חברי ההנהלה ושאר נושאי המשרה אפילו מפני מראית עין של שגיאה. ללא ליווי צמוד, גם שגיאה קטנה יכולה לגרום לבעיה גדולה.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il