ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין דיני מקרקעין

אין ספק שתחום הנדל''ן נחשב לאחד המורכבים ביותר בזירה המשפטית. עסקאות נדל''ן כוללות בתוכן אינספור סעיפים ומלכודות, התקנות לא בהכרח ברורות והעובדה שסכומי ענק מונחים על כף המאזניים לא מסייעת אף היא. ההמלצה היחידה שניתן להעניק לכל מי שנכנס למים העמוקים של התחום, במצב הדברים הזה, היא לא לוותר על שירותיו של עורך דין דיני קרקעין. אז מהם תחומי הפעילות של עורכי דין נדל''ן? ואיזה משרד מצליח להתבלט באזור המרכז במומחיות שלו?

תחומי הפעילות של עורכי דין מקרקעין
עורך דין דיני מקרקעין עוסק בשלל היבטים המרכיבים את תחום הנדל''ן בישראל. הסיוע שלו כולל ייצוג הלקוחות בעסקאות נדל''ן מסוגים שונים, לרבות מכירה, רכישה או השכרה של נכסי נדל''ן. כאמור, עריכת הסכם שכזה כוללת בתוכה הרבה מאד סכנות, כשגם מבחינה בירוקרטית יש צורך בהליך מורכב. עורכי דין נדל''ן יכולים להסיר מעט מהנטל של הלקוחות ולקצר עבורם הליכים.

תחום אחר בו עורך דין דיני מקרקעין נדרש נוגע להליכים שונים המאפיינים בית קיים, גם הם לא פשוטים לביצוע כלל וכלל. עורכי דין תמ''א 38 נדרשים בכל ביצוע של הליך שדרוג מאסיבי זה של המבנה, כשגם במקרים של תוספות בנייה, ליקויי בנייה או פינוי בינוי עורך הדין בוודאי יוכל לסייע.

לבסוף, לא ניתן שלא לטעון שעורך דין מקרקעין מסייע גם בפתרון מחלוקות, שעלולות בהחלט לאפיין את התחום – חלקן מגיעות אל בין כתלי בתי המשפט השונים. עורכי דין תמ''א 38, למשל, ייצגו את הלקוחות שלהם במחלוקות בין דיירים, מול הקבלן וכיוצא בזה, בנושאים דוגמת: הסכמה לתמ''א, אי עמידה של הקבלן בהתחייבויותיו (למשל, לוח הזמנים) ועוד.

היתרונות של משרד רוני א. כהן
משרד עורכי דין רוני א. כהן מספק פתרון אידיאלי למחפשים אחר עורך דין דיני מקרקעין. המשרד ממוקם בתל אביב ומציע את כל השירותים הנדרשים בתחום החשוב הזה. אנשיו בקיאים בתחום המקרקעין ובדיני הנדל''ן עד רמת היסוד, כולל היכרות עם מגמות משפטיות ונדל''ניות בכל נקודת זמן. הליווי שמקבלים לקוחות המשרד הוא אישי וניתן עד לסיום המקרה על הצד הטוב ביותר מבחינתם.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il