ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין דיני מקרקעין

עסקת מקרקעין, כיאה לסכומי הכסף העצומים הנכנסים לתוך המשוואה, היא החשובה ביותר שאדם מבצע בחייו. הבעיה היא שמדובר בתחום רחב בכל קנה מידה, שעה שהתחום הרחב של דיני מקרקעין כולל בתוכו רשימה אינסופית של סעיפים, חוקים ותקנות, אשר לא בהירים לאזרח הממוצע. החדשות הטובות הן שיש בנמצא בעל מקצוע שיכול לעשות סדר בבלאגן, והוא עורך דין דיני מקרקעין. הנה כל מה שחשוב לדעת עליו.

השירותים הנדרשים מעורך דין מקרקעין
עורך דין דיני מקרקעין מקבל על עצמו מספר תפקידים עיקריים, המרכיבים יחדיו את משוואת הנדל''ן המורכבת. ככלל, אפשר לטעון בפה מלא שגורם משפטי זה מלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך בביצוע עסקאות נדל''ן: הן עסקאות מכירה או השכרה, והן כאשר המדובר הוא בנכס חדיש או נכס יד שניה. עורך הדין יוודא כי החוזים מבטאים בתוכם את טובת הלקוחות שלהם ויסייע לאתר כשלים או ליקויים שעלולים לשבש את העסקה לחלוטין, כמו גם לגרום לנזק משמעותי במיוחד עבור הרוכשים.

עורך דין נדל"ן, בהמשך בכך, מבטיח כי מבחינה כלכלית יישמרו זכויותיהם של הלקוחות שלו. הוא בקיא בתקנות עד רמת היסוד ומחזיק בכל הכלים והידע לשפר את תנאי העסקה – למשל בכל הנוגע לנושא הרחב של מיסוי מקרקעין. כידוע, מדובר כאן בסכומי עתק אשר עורך דין דיני מקרקעין מקצועי יכול לחסוך ללקוחותיו.

הפתרונות של משרד עורכי דין רוני א. כהן
מחפשים עורכי דין נדל"ן מהשורה הראשונה? מעוניינים למצוא עורך דין דיני מקרקעין מקצועי באמת? אין עבורכם אפשרות מומלצת יותר מאשר משרד עורכי דין רוני א. כהן. המשרד מחזיק באנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ובמרוצת השנים ליווה אינספור פרוייקטים בתחום, לכל אורך הדרך. המשרד מתנהל בשם לקוחותיו אל מול הגורמים הרלוונטיים (למשל, מנהל מקרקעי ישראל) ומייצג אותם בהליכים משפטיים, אם אלה נדרשים. תעיד על כך רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, מכל צידי המתרס.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il