ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין הסכמים

בין עבודותיו הרבות של עורך דין, אחד התחומים בהם הוא מתעסק זה כתיבת הסכמים בין שני צדדים ויותר. עורך דין הסכמים מתעסק בכתיבה של הסכמים על פי תנאים מסוימים אליהם מגיעים הצדדים השונים, עם תנאים, הטבות וסנקציות שונות אשר מטרתן להוביל למצב לפיו כל הצדדים מחויבים לקיים את ההסכם אחרת יוטלו עליהם סנקציות שונות.

בדרך כלל נהוג לשכור עורך דין הסכמים לכל מקרה בו שני צדדים מבקשים לעלות את ההסכמות ביניהם על הנייר. אומנם ישנם הסכמים שבעל פה אשר מוכרים מבחינה משפטית, אך בשביל למנוע אי הבנות או אי הסכמות עתידיות ובשביל לתעד את מהות הסיכומים בין הצדדים בצורה נכונה, מעלים את כל הדברים על הכתב.

פעמים רבות עורך דין יהיה פעיל כבר בהליך המו"מ בין הצדדים, על מנת לעזור לצד אותו הוא מייצג בנקודות משפטיות או אחרות שונות, וכך יהיה לו קל יותר לעלות את הסיכומים על הנייר. במידה והוא לא מעורב במו"מ, עליו לשבת עם הצדדים ולנסח את ההסכמים אליהם הם הגיעו, באופן כזה שיתאימו לניסוח משפטי, ניסוח חד משמעי, בלי להשאיר נקודות פתוחות ובלי להשאיר קצוות לא סגורים. ההסכם יעבור לעיון הצדדים, במידה ויש משהו בהסכם שאיננו נראה ואיננו מקובל על הצדדים הרי שההסכם ינוסח שנית, ורק לאחר מכן ייחתם.  במקרים מסוימים, ההסכם גם יעבור לעיון בית המשפט ויצטרך לקבל אישור של השופט בטרם יהיה ניתן לקיים אותו.

חשוב להבין עורך דין הסכמים לא יכול לכתוב הסכם על דעת עצמו בלי ששני הצדדים מסכימים לו, הוא גם לא יכול להיות שותף להסכם לא חוקי, עליו להזהיר את שני הצדדים או לפחות את הצד אותו הוא מייצג במידה ומדובר בהסכם שאיננו יכול לקבל תוקף משפטי. במקרים מסוימים, עורך דין יהיה אדם ניטראלי שלא ייצג אף צד, ויהיה אמון על שני הצדדים על כתיבת ההסכם. בחלק מן המקרים, מלבד שני הצדדים, על ההסכם גם יחתמו עדים שיוכלו לאחר מכן להעיד בבית משפט, שמדובר בהסכם תקף לחלוטין.

אם אתם מחפשים עורך דין הסכמים, עורך דין שמתמחה בכתיבת הסכמים או שייצג אותכם בעת עבודה על כתיבת הסכם, זה הזמן לפנות אל עו"ד רוני א.כהן. עו"ד כהן בעל משרד בתל אביב, ישמח לעמוד לעזרתכם. עו"ד כהן מתמחה בכתיבת הסכמים מסחריים והסכמים אחרים, וישמח גם לייצג אתכם בכל הסכם עליו אתם אמורים לחתום.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il