ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין הסכמים

מדי יום מתקיימים משאים ומתנים בין צדדים שונים, בפרט בתחום הכלכלה והעסקים. בין אם מדובר בחוזה משמעותי או בהסכם שנערך בין אנשים פרטיים ובין אם מדובר בחוזה שבין גופים מסחריים או חברות, יש חשיבות לעריכה נכונה ומוקפדת של כל סעיף וסעיף. עורך דין הסכמים יהיה הגורם המקצועי הנכון שיוכל ללוות את חתימת ההסכם ולוודא את שמירת האינטרסים של הלקוח. מי שיוותר על ליווי מקצועי, מי שלא מבין את החשיבות של עורכי דין חוזים וסבור שיש בכך כדי לבזבז זמן או כסף, עשוי לשלם בסופו של דבר ביוקר רב.

עריכת הסכמים שונים
ליווי של עורך דין הסכמים חשוב מאוד בתחומי חיים שונים ובאירועים מסוגים שונים. עו"ד לחוזים מלווה לרוב עסקאות רבות בתחום הנדל"ן, ביצירת שיתופי פעולה בין בעלי קרקע או בעלי דירות לבין קבלנים או יזמים, וכמובן שגם בעסקאות של מכר דירות, התאגדות של קבוצת רוכשים וכדומה.

עורך דין הסכמים נחוץ גם ביצירת שיתופי פעולה מסחריים שונים, כאשר חברות שונות רוצות להתחבר יחדיו לצורך ביצוע פרויקט משותף, כאשר רוצים לוודא שמירה על סודות מסחריים, כאשר רוצים להגיע להסכם עם עובדי מפתח, קבלני משנה וכיוצא באלה.

גם מצב שבו ישנם אי הסכמות על גבי עניינים שונים או אפילו טיפול בחובות שונים יצריך ליווי של עורך דין כדי להגיע להסכמות. הסדרי נושים הוא דוגמא לכך ויש גם מצבים רבים אחרים.

ניסוח נכון, מקיף וכולל
כאשר שוכרים את שירותיו של עורך דין הסכמים חשוב לוודא שמדובר באיש מקצוע הבקיא בתחום דיני החוזים. איש מקצוע מנוסה יבטיח שכל הסכם או חוזה ינוסח נכון, באופן מקיף וכולל שימנע מצבים של אי בהירות שיובילו בסיכוי גבוה לסכסוך, לעוגמת נפש ולהפסד כספי.  
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il