ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין חוזים בתל אביב

כיום, נדירים הם המקרים שבהם מקיימים קשרים בעלי משמעות כספית ומסחרית שלא באמצעות כריכת חוזה. בפרט באזור המרכז, המשמעות הכבירה של חוזים מביאה לביקוש אחר הגורם המקצועי שבקיא בעניינים אלה. אנו מדברים על עורך דין חוזים בתל אביב, כמובן.

הנחיצות בסיועם של עורכי דין חוזים מסחריים חשובה מאוד ולא רק בשלב של החתימה על החוזה עצמו. החשיבות הניכרת היא בהתייעצות מקדימה, לעיתים עוד לפני או במהלך המשא ומתן המסחרי. חוזה שאיננו ערוך בצורה נכונה עשוי לגרום לבעיות כבדות משקל. כדי להימנע מהפסד כספי ניכר וכדי להימנע מתביעות עתידיות, סיוע מאת עורך דין חוזים בתל אביב הוא התשובה.

משפטן לעניין
כפי שלא כל אחד יכול להיות איש עסקים מוצלח ולא כל אחד יכול לנהל עסק בצורה מצוינת, כך גם לא כל עורך דין יכול להיחשב בר סמכא בענייני חוזים. עריכת חוזים מסחריים מחייבת מיומנות משולבת וידע רב גם בעניינים משפטיים וגם בעניינים מסחריים ופיננסיים. רק עורך דין חוזים בתל אביב, שבקיא בכל הדינים ובפסיקות העדכניות ומכיר את הסכנות שבחוזה מרושל יוכל להגן על האינטרסים של לקוחותיו בצורה נכונה וראויה.

חשוב לציין שלא מעט אנשי עסקים נתקלו במצבים שבהם נחתם לכאורה חוזה תקף לכל דבר ועניין. החוזה שנראה ראוי הכיל למעשה שורה של בעיות ולכן כשירותו הוטלה בספק כשזו הועמדה למבחן. בעיה אחרת היא קיומו של חוזה מקפח או כזה שמתעלם ממצבים עתידיים שלא נחזו מראש.

באופן טבעי, אין כמובן עו"ד משפט מסחרי שיודע לחזות את העתיד. אולם אין ספק שאיש מקצוע, עורך דין חוזים בתל אביב, שיש מאחוריו וותק וניסיון מקצועי, יסיע במניעת טעויות פטאליות והשלכות קשות.

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il