עו"ד חדלות פרעון
עו"ד פשיטות רגל

0722-575-335

רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A, Midtown Tower, Tel Aviv | E-mail: cohen@adv-law.co.il

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין לפשיטות רגל

הוכרזתם כפושטי רגל? זקוקים לייעוץ משפטי?

אם הוכרזתם כפושטי רגל יש לכם אפשרות לסגור את החוב שלכם בתהליך מסודר ויעיל מול המשרד הממונה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי. ההליך החדש לפשיטת רגל נקרא הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי ומטרתו היא להביא את החייב לסגירת החוב תוך מקסימום 4 וחצי שנים מרגע פתיחת התיק. על מנת לקדם את ההליך ולדרוש את הזכויות המגיעות לכם, מומלץ שתקבלו ליווי משפטי לאורך כל הדרך מעורך דין לפשיטות רגל המביא ניסיון וידע מעמיק וחשוב בתחום משפטי מורכב מעין זה.

פשיטות רגל לאדם פרטי שכיר או עצמאי

בתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי, תהיה לכם האפשרות לדרוש את ביטול חלק מהחובות בתנאים מסויימים במטרה להגיע לפריסת תשלומים אפשרית מבחינה כלכלית עבורכם. פשיטות רגל לאדם פרטי, בין אם הוא עובד שכיר או עצמאי אינן דבר פשוט מבחינה רגשית, משפחתית וכמובן כלכלית. הדרך הנכונה והיעילה ביותר לצאת לדרך חדשה גם מבחינה אישית, היא לקדם את החזרת החוב לזמן הקצר ביותר האפשרי. עורך דין מומחה בתחום חדלות פירעון ושיקום כלכלי יכול לסייע לכם לצלוח את המכשולים בתהליך ואת ההתנהלות מול הנושים ומול הרשויות הרלוונטיות.

ליווי לפשיטת רגל בהליך החדש

ההליך החדש לפשיטת רגל בא לקראת בעלי החוב והוא מאפשר לעבור תהליך שיקום כלכלי טוב יותר מבעבר. פשיטת רגל בהליך החדש מאפשרת לכם להתנהל טוב יותר מבחינה כלכלית לאורך כל תקופת החזרת החוב עם אפשרות לאחד תיקים בצורה מסודרת ולהחזיר את כל החובות שלכם בסכום אחד חודשי קבוע. אם יש לכם תיק בהוצאה לפועל וסכום החובות שלכם צובר ריביות, זה הזמן לדרוש את המעבר להליך החדש של פשיטת הרגל על מנת לקדם את החזר החוב מהר ככל הניתן. ברגע שתסגרו את החוב, בין אם זה באמצעות פטור ובין אם זה בחלוקה לתשלומים ל-4 וחצי שנים, תוכלו להתחיל דף חדש וחיים חדשים ללא חובות וללא לחץ מנושים.

עורך דין לפשיטות רגל מהטובים בישראל

למידע נוסף על שירותי עורך דין לפשיטות רגל בהליכים החדשים, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי אליכם ממשרד עורכי דין רוני א. כהן, הנחשב לאחד המשרדים הותיקים בישראל בתחום חדלות פירעון ושיקום כלכלי. המשרד מעסיק עורכי דין מהשורה הראשונה בתחום אשר מלווים מאות לקוחות כל שנה בהליכי חדלות פירעון.
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il