ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין מכירת דירה

מדוע יש צורך לבחור את העורך דין הטוב ביותר בעסקי נדל"ן? איך בוחרים עורך דין מכירת דירה? מה משמעותו של משרד עורכי דין מנוסה?

עבור רוב אזרחי מדינת ישראל עסקה בה נרכש או נמכר נכס מכל סוג שהוא אחר זו ללא ספק נחשבת כעסקה גדולה ומשמעותית ביותר עבורם. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר ברכישה או מכירה של דירה, הבית נחשב לעוגן המשמעותי ביותר של כל אחד ואחת ועל כן יש להקפיד מאוד בביצוע עסקה כזו או אחרת.

עורך דין מכירת דירה יש לו תפקידים רבים בכל התהליך הארוך והמייגע של עסקת נדל"ן כזו או אחרת. אחד מהתפקידים החשובים הוא לשמנדש שיועץ מקצועי עבור לקוחו. ייעוץ והכוונה מפי מי שהיה מעורב בהרבה מאוד עסקאות מסוג זה הוא ללא ספק כלי חשוב ומשמעותי עבור אותו בעל נכס או מי שרוצה לרכוש נכס כזה או אחר.

כמו כן עורך דין מכירת דירה מתפקידו ללוות משפטית את העסקה ולוודא כי הכל יתנהל כשורה ומגובה בכל האמצעים הנדרשים על מנת להבטיח עסקה כשרה ובטוחה. כמו כן אותו עורך דין מכירת דירה לעיתים צריך להתאים את כל הנושא של מכירת הדירה עם רכישת הדירה אליה עוברת המשפחה, כל התיאומים וההתנהלות אל מול עורכי הדין שממול מצריכים ידע וניסיון רב.

עורך דין קניית דירה במרכז? איך בוחרים את העורך דין המתאים ביותר?
כאמור מומלץ ביותר לבחור עורך דין מכירת דירה או רכישתה אשר עוסק בתחום ספציפי זה. עורך דין קניית דירה במרכז או בכל מקום אחר בארץ צריך להיות בקיא בכל הסעיפים והתתי סעיפים ובכל התקנות והחוקים על מנת לוודא כי לא יהיו כשלים ומהמורות בביצוע העסקה. כמו כן מומלץ ביותר לקבל את חוות דעתם של לקוחות מרוצים. אין להתפשר על רמת שירות מעולה.

עורך דין רכישת דירה? רוני א. כהן לשירותכם!
משרדו של עורך דין רכישת דירה רוני א. כהן עוסק משנת 2002 בתחומים אזרחיים רבים וביניהם בתחום הנדל"ן. צוות איכותי ומקצועי ילווה אתכם לאורך כל הדרך.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il