ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין נדל"ן

אין צל של ספק כי עסקת נדל''ן המבצע אדם היא החשובה (והיקרה) ביותר בחייו. לכן, בכל אימת שנכנסים לשדה משחק זה נדרשת התנהלות מושכלת במיוחד, ורצוי כזו הניתנת תוך סיוע של גורמים הבקיאים בתחום סבוך דוגמת זה. עורך דין נדל"ן, הבקיא בתחום של דיני מקרקעין עד רמת היסוד, עונה על ההגדרה הזו בדיוק.

הסיוע המקיף של עורכי דין נדל''ן
עורך דין נדל"ן, מעצם הגדרת התפקיד שלו, מציע מגוון רחב של שירותים משפטיים הנוגעים לתחום. הסיוע המרכזי של עו''ד נדל''ן הוא ליווי הלקוחות בעת ביצוע עסקה בתחום, בין אם רכישה, מכירה או השכרה של נכס נדל''ני מכל סוג: דירה, בית פרטי, נכס עסקי או אפילו קרקע חקלאית. המטרה שלו היא לסייע ללקוחות לחתום על ההסכמים המשתלמים ביותר עבורם, ללא סעיפים "בעייתיים", וכן לייצג אותם מול גורמים אחרים הנכנסים לתחום: הרשויות המקומיות, היזמים, רשות המיסים וכיוצא בזה.

לצד אלה, עורך דין נדל"ן מלווה את הלקוחות במקרים משפטיים המתרחשים כאשר הם כבר מתגוררים בנכס. אלו יכולים להיות ליקויי בנייה, המצריכים פעמים רבות הגשת תביעה כנגד הקבלן או בעל מקצוע אחר, כמו גם שלל נושאים אחרים: תמ''א 38, פינוי בינוי, פירוק שותפות, חריגות, תוספות בנייה, כינוס נכסים, סכסוכי שכנים – והרשימה עוד ארוכה.

כך עושים זאת נכון
מחפשים משרד עורכי דין מקרקעין הבקיא בתחום עד רמת היסוד? משרד עורכי דין רוני א. כהן, הנוסד בשנת 2002 על ידי עורך דין נדל"ן מהשורה הראשונה בישראל, עונה על ההגדרה הזו בדיוק. המשרד מספק סיוע משפטי במגוון רחב של נושאים, כולל תחום הנדל''ן, כולל ייצוג במקרים המגיעים אל בין כותלי בתי המשפט השונים. המשרד מלווה את הלקוחות לכל אורך הדרך ומטפל בכל נושא במלוא המסירות והמקצועיות, כפי שתעיד רשימת ההצלחות המרשימה שלו בתחום.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il