ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין פשיטת רגל בתל אביב

עולם העסקים יכול להיות שקט ושלו למראית עין. למעשה, מדובר בג'ונגל של ממש שקל ליפול בו קורבן לנסיבות משתנות. למעשה, לא חייבים להיות איש עסקים רב פעלים בכדי להגיע למצב כלכלי קשה, שנדמה כי לא ניתן להיחלץ ממנו. זה קורה גם לאנשים רגילים, מהיישוב. 
 
עבור תושבי תל אביב והמרכז חשוב לדעת נקודה חשובה. בין אם מדובר על קשיים בעסק ובין אם מדובר על שכיר שהגיע לסחרור כלכלי קשה ובעלי החובות מתדפקים על דלתו, אין לאבד תקווה. נקודת המוצא מתחילה בפניה לאיש מקצוע הבקיא בחילוץ מחובות ופתיחת דף חדש, הלא הוא עורך דין פשיטת רגל בתל אביב.
 
הגנה מפני נושים 
מי שלא פנה מעודו לסיועו של עורך דין פשיטות רגל והגיע למצב קשה, נסביר שזכותו המלאה של כל אדם להתחיל מחדש. עורך דין פשיטת רגל בתל אביב שואף להשיג ללקוחותיו אוויר לנשימה באמצעות תהליך של הגנה מפני נושים. רק משעה שהגנה זו הושגה אפשר לראות שוב את האור בתנאי אחד. התנאי הוא שתהליך פשיטת הרגל מבוצע על פי החוק, והחייב עומד בכל הכללים ונוהג נכון. 
 
צו הפטר 
מטרה מרכזית של עורך דין פשיטת רגל בתל אביב היא להשיג עבור הלקוח צו הפטר. צו זה, שלמעשה מוחק את החובות שנצברו עד לנקודת זמן מסוימת, נועד לאפשר לחייב להתחיל לבנות את חייו מחדש, צעד אחר צעד. אמנם, לא מדובר בתהליך קצר ומידי ובוודאי שלא מדובר על תהליך קל מבחינה רגשית, אבל ליווי משפטי נכון מאפשר להתקרב לאידיאל של פשיטת רגל בקלות, ככל שרק ניתן. 
 
לסיכום, בין אם מדובר על פשיטת רגל אדם פרטי ובין אם מדובר על פשיטת רגל של איש עסקים שהתמודד עם מציאות קשה, אפשר בהחלט לסגור את הדף הישן ולהתחיל אחד חדש. כל זאת, בסיוע המקצועי של עורך דין פשיטת רגל בתל אביב.
 
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il