ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין פשיטת רגל

בדרך כלל כשאנחנו קוראים במדורי הכלכלה על פשיטת רגל, מדובר על אירועים של חברות גדולות או קטנות, פשיטות רגל שמשפיעות על כמות גדולה מאוד של עובדים, ספקים ולקוחות ומכאן גם שהאפקט הוא משמעותי. גם כשמדובר על פשיטות רגל של אנשי עסקים, הרי שמדובר באפקט נרחב, למרות שלעיתים האדם בו מדובר, לא בהכרח נפגע מכך שכל הוא מגלגל את כל הנזק הכלכלי על החברות השונות שהוא מחזיק באמתחתו. לעומת זאת, כשמדובר בפשיטת רגל אדם פרטי, אז הסיפור פחות גלוי, שכן מדובר בפרט שהשפעתו על הסביבה פחות גדולה.

אך למען האמת, פשיטת רגל אדם פרטי משפיעה על קבוצה מאוד רחבה של פרטים וגורמים, מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות. נניח אדם פונה אל עורך דין פשיטת רגל ומבקש לייצג אותו בשביל להגיע להליך של פשיטת רגל, באופן מיידי זה משפיע עליו, שכן הוא הופך להיות מוגבל בחשבון הבנק שלו ולא יכול לבצע עוד פעולות כלכליות, לכן זה גם משפיע גם על משפחתו וקרוביו, מאחר והוא לא יכול לפרנס אותם בצורה רגילה, זה משפיע על הנושים  להם הוא חייב כסף, באופן טבעי זה גם משפיע על כל מי שהוא עושה איתו עסקים כאלה ואחרים, החל מהסופרמרקט ועד המוסכניק שמתקן לו את הרכב. זה גם משפיע על כל המעגל של הנושים, שכן מאחר והנושים לא מקבלים ממנו את כספם, אז הם גם נשארים מחוץ לתמונה. במילים אחרות, מעגל האנשים שמושפע מפשיטת רגל אדם פרטי הוא כל כך רחב, שגם אם לא מדובר בחברה שמעסיקה אנשים, הרי שמדובר על אפקט רחב מאוד.

חשוב לומר שעבור האדם הפרטי שנכנס לפשיטת רגל, מדובר בהליך מבורך, לפחות באופן חלקי, שכן ככה הוא יכול לצאת לדרך חדשה מבחינה כלכלית, הוא מקבל הגנה מפני תביעות משפטיות על חובותיו, ויכול עם הזמן לנקות את השולחן כמו שנהוג לומר ולהתחיל בדרך חדשה. אומנם זה ידרוש ממנו הרבה אך אם הוא יצליח בכך, אין בכלל ספק שהוא יוכל עם הזמן לחזור ולעשות עסקים כרגיל.

לסיום, אם אתם מחפשים עורך דין פשיטת רגל זה הזמן לפנות אלי, רוני א. כהן, אני מזמין אתכם ליצור איתי ועם משרדי קשר ותוך זמן קצר אעמוד לרשותכם. יש באפשרותי להציע לכם את כל הפתרונות הנדרשים עבור טיפול בפשיטת רגל אדם פרטי מהיבטים שונים. זה הזמן לפנות אלי דרך הטלפון או המייל, ואני אשמח לעזור לכם. 
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il