ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורך דין תמ"א 38

אחד הפרויקטים הגדולים ביותר בעולם הבנייה בישראל בעשור האחרון הוא פרויקט תמ"א 38. אין מי שלא שמע עליו, ראה את התוצאות שלו או היה חלק ממנו. מדובר בפרויקט ייחודי שמשפר ברמה ניכרת את איכות החיים של דיירים במבני מגורים שונים.

הרעיון של תמ"א 38 הוא פשוט, בעקבות מחקרים רבים אשר מוכיחים שהבנייה בישראל איננה מותאמת למקרים של רעידות אדמה, ומאחר וישראל יושבת על השבר הסורי אפריקאי יש חשש שתהיה רעידת אדמה בישראל, המדינה החליטה בעשור הראשון של שנות האלפיים שצריך לחזק את כל המבנים שנבנו עד שנות השמונים שכן הם לא ערוכים לרעידות אדמה. בשביל להבין עד כמה רעידת אדמה יכולה להיות הרסנית, מספיק להסתכל על איטליה או על מדינות מתפתחות שעוברות רעידת אדמה ומה קורה להן כתוצאה מכך.

תהליך של תמ"א 38 הוא לא תהליך פשוט יש לומר. מדובר בתהליך שדורש הסכמה של דיירי המבנה, יש לשבת עם הקבלן אשר יציע הצעת מחיר מסודרת, יש לבחון איזו תמיכה כלכלית המדינה מעניקה בנושא. לשם כך נכון לשכור את שירותיו של עורך דין תמ"א 38.

עורך דין תמ"א 38 הוא לרוב, עורך דין מקרקעין ונדל"ן, שיש לו התמחות בנושא של תמ"א 38, מן הסתם. אותו עורך דין ילווה אותנו בכל התהליך, החל מפנייה לקבלן, קבלת הצעת מחיר, הצגת ההצעה בפני הדיירים, התמודדות מול דיירים סוררים שמסרבים לקבל את התוכנית לפני ואחרי קבלת על ידי רוב הדיירים, כמו כן עורך דין תמ"א 38 יהיה אחראי לסגור את החוזה מול הקבלן, ולהביא לידי כך שהתוכנית תצא לפועל במלואה. הוא ילווה את הדיירים בכל התהליך עד סיומו, וכן לאחר מכן, במקרה ויתגלו ליקויי בנייה.

מאחר ומדובר בהליך מורכב, מאחר ויש במרכזו הצעת מחיר וחוזה עם קבלן, נכון לשכור את שירותיו של עורך דין תמ"א 38 ולא להשאיר את הנושא רק בידיים שלכם ובוודאי שלא רק בידיים של הקבלן או מי מטעמו. לתוכנית יש השפעה עצומה על חייכם, בהווה ובעתיד, ולכן רצוי שמישהו מוסמך מטעמכם יפקח עליה ולשם כך אתם צריכים עורך דין תמ"א 38.

לסיום,  אם אתם מחפשים עורך דין שמתמחה בתמ"T 38, אתם מוזמנים לפנות אלי, עו"ד רוני א. כהן. אתם מוזמנים לקבל ממני מידע מקיף בנושא, הן אודות תמ"א 38 והן אודות השירות המשפטי שאני מעניק לכל מי שפונה אלי בנושא.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il