ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורכי דין לפשיטות רגל

עריכת דין הינה עיסוק רב אחריות ומורכב. על מנת שמשפטן יוכל לתת ללקוחותיו את המענה המקצועי ביותר נהוג לחלק את המקצוע להתמחויות שונות. בין ההתמחויות ניתן למצוא את זו שמטפלת באנשים שנקלעו לחובות בעסק או באופן פרטי.

בין היתר, עורכי דין לפשיטות רגל מאפשרים למי שמוצא עצמו בחובות עד הצוואר שלא לשקוע במי הייאוש והחידלון. באמצעות תהליך מובנה שראשיתו נעוצה בצעד של בקשות לפשיטת רגל, אפשר בהחלט לשוב ולראות את התקווה.

ליווי מקצועי ואנושי
עורכי דין לפשיטות רגל יודעים היטב שתפקידם דורש מהם רגישות אנושית מצד אחד ויכולת מקצועית גבוהה מצד שני. אמנם המטרה הרשמית היא להגיע לסיום נאות שמכונה גם פשיטת רגל הפטר (כלומר עם וויתור על חלק מרכזי מהחובות, רובם או כולם), אבל יש רובד נוסף. במקביל כדאי לסייע ללקוח לשמור על כבוד ויכולת סבירה להירדם בלילה עד לקבלת ההחלטה בעניינו.

לחברות ולפרטיים
לעיתים מזומנות, הליך פשיטת הרגל כולל גם כינוס נכסים ורכוש של חברות מסחריות. כך הוא הדבר כאשר עורך הדין מלווה לקוח עסקי או מסחרי שהחברה שלו נקלעה לבעיה קשה וחמורה. במקביל לכך, עורכי דין לפשיטות רגל מסייעים גם לאנשים "רגילים" שנקלעו לחובות ניכרים בשל סיבות כמו מחלה, "עוקץ", אובדן מקור פרנסה וכיוצא באלה.

אין זה דבר פעוט. בניגוד למה שרבים סבורים, לא רק אנשי עסקים רבים נופלים בצורה קשה. פשיטת רגל אישית הינה דבר שקורה לא מעט, במיוחד בימים טרופים אלה. כדי לזכות מחדש בשלוות הנפש וכדי להשאיר את חובות העבר מאחור ולהתחיל דף חדש נדגיש מפורשות - אין לפנות לעורך דין שאינו בקיא בתחום זה! רק עורכי דין לפשיטות רגל יוכלו ללוות את הלקוח כנדרש, בדרך אל הפתרון הראוי והמכובד.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il