ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

 עורכי דין מסחרי

מנהל עסק? עומד בראש ארגון? סביר מאד להניח שתזדקק בשלב זה או אחר, לשירותיו של עורכי דין מסחרי. המדובר הוא בעורכי דין אשר עוסקים בכלל היבטים הנוגעים לעולם העסקי, לקשרים שבים עסקים לרשויות או ללקוחות פרטיים ועוד. אז מהם הנושאים הספציפיים בהם מטפלים עורכי דין משפט מסחרי? ואיזה משרד תל אביבי נחשב למומלץ במיוחד בתחום? על כך ועוד במאמר הבא.

קווים לדמותם של עורכי הדין המסחריים
בנקודה הזו, יש להדגיש כי תחומי העיסוק האפשריים של עורכי דין מסחרי, כיאה למורכבות של עולם העסקים, רחבים בכל קנה מידה. בין הנושאים, המצריכים ידע בתחומים משפטיים, כלכליים, ניהוליים וארגוניים, ניתן למנות הקמת חברות, עריכת חוזים מכל סוג, משא ומתן אל מול גורמים אחרים הפועלים בשדה המשחק, יבוא, ייצור וסחר בינלאומי, עסקאות מיזוג ורכישה, עסקאות בינלאומיות, ייצוג בפשיטת רגל, שיקום חברות, תביעות כספיות – והרשימה עוד ארוכה.

משרד עורכי דין מסחרי, בהמשך לכך, צריך לדעת למצוא עבור הלקוחות פתרונות המתאימים לצרכים שלהם, ברגע נתון, כמו כפפה ליד. עורכי דין מסחרי צריכים, לכן, לדעת לשלב בין הידע המקיף הדרוש לגבי התחום (המשתנה בעצמו חדשות לבקרים) לבין ביצוע הפעולות העומדות בקנה אחד עם מאפייני העסק והרצון של בעליו. זו הסיבה שבתחום זה אין לרוב פתרונות בשיטת "זבנג וגמרנו", אלא פעמים רבות ליווי מקיף הניתן לאורך פרק זמן ארוך.

ויש גם המלצה מועילה במיוחד
כיאה למורכבות התחום, ברור שבעת החיפוש אחר עו''ד משפט מסחרי לא ניתן להתפשר. החדשות הטובות הן שמשרד עורכי דין מסחרי רוני א. כהן, הפועל בתל אביב החל משנת 2002, מספק עבורכם, בעלי העסקים, פתרונות מקצועיים במיוחד. המשרד מטפל בכל הנושאים המרכיבים את התחום, מלווה את לקוחותיה בעריכת הסכמים ובניהול משא ומתן מכל סוג ואף מייצגים אותם משפטית, באופן הראוי ביותר, במקרים המגיעים לשדה המשחק זה. המשרד מטפל בכל נושא במסירות ובמקצועיות אין קץ, מה שמגדיל את סיכויי ההצלחה עבור לקוחותיו בעשרות מונים.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il