ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עורכי דין משפט מסחרי

אחד הנושאים החמים והבולטים ביותר בעולם המשפט, הוא הנושא של משפט מסחרי. למעשה חלק גדול מהסטודנטים למשפט בוחרים בתחום זה כתחום ההתמחות שלו, מאחר והם יודעים שבתחום זה נמצא גם הכסף הגדול וגם מרבית העניין. משפט מסחרי זה התחום המשפטי שקושר אליו חברות מכל תחום בכל גודל שהוא, וכמובן שחלומם הגדול של עורכי דין צעירים הוא להגיע לפירמות אשר מייצגות את החברות המובילות במשק. בשביל זה צריך להיות עורכי דין משפט מסחרי.

עורכי דין משפט מסחרי עוסקים במספר תחומים. ראשית, הם עוסקים בכל הקשור לדיני חברות, הקמה, מיזוג, פירוק, רישום, שותפויות, מסים, דיני חברות ציבוריות, דיני הקמת דירקטוריונים, חלוקת מניות, דיבידנדים, וכן בכל הקשור לדיני עבודה, עסקאות בינלאומיות, ייעוץ משפטי, רישום נכסים, דיני מכרזים, הגבלים עסקיים, פעילות מול רגולטורים, קניין רוחני ועוד. מדובר על מגוון רחב של פעילויות אשר כל אחד מהן משפיעה באופן ישיר על החברה ולמעשה מהווה נדבך חשוב בגלגלי הכלכלה. לא משנה אם מדובר בחברה קטנה שפונה לשווקים מקומיים או בחברה גדולה שעובדת עם חברות בחו"ל ובוודאי אם מדובר בחברות רב לאומיות, אשר בכל מדינה בה הן פועלות מיוצגת על ידי משרד עורכי דין מקומי ואז יש לפעול גם מול החוק המקומי וגם מול המדיניות של החברה.

עורכי דין משפט מסחרי בדרך כלל מועסקים בפירמות שעוסקות אך ורק בתחום משפט זה או לחילופין במשרדים שמיוצגים בין היתר על ידי עורכי דין מתחום זה. עם זאת, גם במקרים כאלה, ידוע שהחלק העיקרי של המשרד יתעסק במשפט מסחרי ולו מהסיבה הפשוטה שמבחינה כלכלית זה משתלם.

בתור חברה אשר מחפשת משרד עורכי דין משפט מסחרי, עלינו לבחון מספר נקודות:
  • ראשית, האם מדובר במשרד שיש לו ניסיון רחב בתחום בו אנחנו מתעסקים, והאם אנחנו יכולים לסמוך עליו שהוא ידע לטפל בתחום בו אנחנו עוסקים.
  • שנית, האם יש למשרד מספיק כוח אדם לטפל בעניינו, זאת בהתאם לכמות העבודה שאנחנו צריכים מהמשרד וכן בהתאם לכמות העבודה של המשרד עצמו.
  • שלוש, האם המשרד זמין ונגיש אלינו בכל נושא ובכל עניין. חשוב שנדע שהמשרד ידע לעמוד לרשותנו בכל פעם שנצטרך אותו.
אם אתם מחפשים עורך דין מומחה במשפט מסחרי אתם מוזמנים לפנות אל משרדו של עו"ד רוני א.כהן, אשר מתמחה בתחום של משפט מסחרי. עו"ד כהן ישמח לעמוד לרשותכם בכל נושא ובכל עניין.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il