ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

 עו"ד חברות

התנהלות במישור העסקי היא תמיד מורכבת, כאשר ההיבט המשפטי של כך אינו יוצא מכלל זה. עסקים רבים, בלי קשר לתחום בו הם פועלים ולגודלם, מבינים כי הדרך היחידה להתנהל באופן ראוי בשדה המשחק היא באמצעות סיוע מקיף של עו"ד חברות. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על משרדי עורכי דין חברות, השירותים המוצעים על ידיהם והיתרונות המגוונים של קבלת סיוע מהם.

עורכי דין בתחום החברות: פרופיל מקצועי
עו"ד חברות, כפי שניתן בוודאי להסיק משמם, מיועדים להציע סיוע משפטי מקיף לגורמים עסקיים. עורכי דין אלה, הפועלים בתחום הרחב יותר של דיני חברות, מטפלים במגוון רחב במיוחד של נושאים, ובכלל זה: עריכת הסכמים מכל סוג (הסכמי עבודה, הסכמי מכירה וכן הלאה), הקמות חברות, ביצוע עסקאות בארץ ובעולם, גיוס הון פרטי או ציבורי, ייבוא וייצור סחורות ומוצרים, סחר בינלאומי, הסכמי סודיות ושלל נושאים אחרים.

מכל אלה, ניתן להסיק בפה מלא כי עורך דין דיני חברות חייב להיות בקיא, מעצם הגדרת התפקיד שלו, בשורה ארוכה במיוחד של נושאים. אין המדובר אך ורק בנושאים משפטיים, כמובן, שעה שעל אותו עו"ד חברות לשחות היטב במים העמוקים של תחומי הכלכלה, עסקים, ניהול וכיוצא בזה. לעיתים, אגב, יש השפעה גם לתחום בו פועלת החברה, או לחילופין לסדר הגודל שלה.

המפתח: בחירה נכונה של משרד עורכי דין
ההגדרה הבסיסית של עורך דין חברות שהובאה כאן מאפשרת להגיע למסקנה חד משמעית: בחירת המשרד המטפל בתחום פשוט חייבת להיות מושכלת. ההחלטה הטובה ביותר שאתם, בתור אנשי עסקים, יכולים לקבל היא לפנות למשרד עורכי דין רוני א. כהן, בראשו עומד עו"ד חברות הבקיא בתחום עד רמת היסוד. המשרד מקפיד לטפל בכל מקרה ומקרה במלוא המסירות והמקצועיות, ללוות את הלקוחות שלו לכל אורך הדרך ולהציע עבורם פתרונות איכותיים, המבטאים את האינטרסים שלהם במידה הרבה ביותר.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il