ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עו"ד לחוזים

על פי ההגדרה הבסיסית, חוזה הינו הסכם התקשרות בין מספר צדדים, המבטא מפגש רצונות ביניהם. ניתן למצוא ביטוי לחוזים באינספור פעולות המבוצעות מדי יום ביומו, החל מביצוע רכישות נקודתיות ועד להסכם מסחרי בעל שווי כלכלי עצום. נקודת המוצא צריכה להיות שכל הסכם בעל חשיבות מכרעת חייב להיחתם רק באמצעות עו"ד לחוזים מהשורה הראשונה. הנה כל מה שחשוב שתדעו על הנושא, כולל המלצה על עורך דין לחוזים העומד בחוד החנית בתחום.

מתי נדרשים עורכי דין לחוזים?
עו"ד לחוזים הוא גורם משפטי אשר מסייע בעריכת חוזים ובחתימה עליהם, בין אם הוא מייצג צד אחד ובין אם מספר צדדים. הוא מרכיב את סעיפי החוזה, תוך מטרה אחת: להבטיח כי הלקוח או הלקוחות שלו יקבלו במסגרתו את מלוא הזכויות שהם מעוניינים בהן. בהמשך לכך, עורכי דין חוזים מקפידים כי החוזה הנחתם יהיה ברור וחד משמעי, מה שעשוי בהחלט למנוע מחלוקות בעתיד הנראה לעין.

בהמשך לכך, תפקידו של עו"ד לחוזים הוא לפתור מקרי מחלוקת, שלמרבה הצער נפוצים מאד בזירה הכלכלית הישראלית. עורך דין לחוזים עשוי לחתור לקבלת פשרה, אך גם לייצג את לקוחותיו במקרים המגיעים אל בין כתלי המשפט השונים. מכאן, שניתן להיעזר בשירותיו גם אם הוא לא זה שהיה אחראי מלכתחילה לעריכת החוזה הספציפי המעורר את המחלוקת.

כך עושים זאת נכון
מציאת עו"ד לחוזים אינה דבר של מה בכך. חשוב לוודא שעורך הדין מכיר היטב את דיני החוזים בישראל, המהווים תחום משפטי משל עצמו. בהמשך לכך, חשובה הזיקה של אותו עורך דין לתחום הספציפי בו עוסק החוזה. אפילו בזירה הכלכלית, הרי, ניתן למצוא תחומים שונים, בעלי מאפיינים שונים – עובדה שצריכה לבוא לידי ביטוי בחוזים הנוגעים לתחום.

משרדו של רוני א. כהן מספק מענה מקצועי במיוחד למחפשים אחר עורכי דין חוזים מהשורה הראשונה. המשרד ממוקם בתל אביב ונחשב לאחד המובילים בתחומה בסוגיות הנוגעות למשפט מסחרי, עם דגש ניכר על דיני חוזים. המשרד מגלם בקיאות מקסימלית בתחום ויורד לפרטי הפרטים של כל מקרה משפטי, עובדה המסבירה את אחוזי ההצלחה הגבוהים שלו.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il