ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עו"ד לפשיטת רגל

פשיטת רגל הוא הליך שדומה שאין אדם אחד אשר חסין בפניו לחלוטין. ניתן להבחין בין פשיטת רגל אדם פרטי לבין פשיטת רגל חברה (ידוע יותר בתור פירוק חברה), אם כי לשני המקרים יש מכנה משותף שחשוב להזכיר: ההליך אף פעם לא פשוט. כדי לקצר תהליכים ולשמור על זכויותיו של הגור החייב, מומלץ מאד להיעזר בשירותיו של עו"ד לפשיטת רגל כבר בנקודת ההתחלה.

מה עושה עורך דין לפשיטת רגל?
עו"ד לפשיטת רגל מייצג את הלקוח שלו לכל אורך התהליך. זה מתחיל עם הגשת הבקשה הראשונית לפשיטת רגל, אשר כשלעצמה מצריכה מילוי טפסים, המצאת מסמכים ואספקת הוכחות ללא מעט סוגיות. עורך הדין מקל על מאמצי הלקוח, כאשר הוא יכול להתנהל בשמו מול הגורמים הרלוונטיים, כשהסיוע שלו אף להביא לקיצור תהליכים.

עו"ד לפשיטת רגל מסייע גם במהלך ההליך של פשיטת רגל אדם פרטי או חברה. עורך הדין שומר על הזכויות של הלקוח, לאורך ההליך, כשבין הנושאים הנדונים אפשר למנות ביטול צו יציאה מהארץ, איחוד תיקים, הגנה על בית המגורים של האדם החייב, הגשת בקשה להפחתת התשלומים החודשיים של אותו אדם – והרשימה עוד ארוכה.

כמובן שבאמצעות עורך דין גדלים הסיכויים שהתרחיש הטוב ביותר עבור חייבים רבים יתגשם לו – זהו ההליך של פשיטת רגל הפטר, אשר מבחינה מעשית מביא למחזיקה של כל חובותיו של האדם החייב. לצורך זה על החייב להשיב את הכספים שהוא יכול להשיב ולהוכיח כי פעילותו למען הסדרת החובות נעשתה בתום לב. במקרה של הפטר חלוש, הרי שהחייב מקבל פטור מלא מתשלום יתרת חובותיו.

בגדר חובה: סיוע משפטי
מעוניינים להגיש בקשה לפשיטת רגל? נפתחו נגדכם הליכים, ואתם מעוניינים לקבל פשיטת רגל הפטר? עו"ד לפשיטת רגל, הבקיא בתקנות התחום ובמגמות המשפטיות המאפיינות אותו, הוא בגדר חובה. זוהי בדיוק ההגדרה של משרד רוני א. כהן, הממוקם בתל אביב ועוסק בכל ההיבטים של פשיטות רגל, יחד עם נושאים כלכליים ומסחריים אחרים. המשרד מעניק ללקוחות יחס אישי וסיוע מקצועי מקיף, כולל ייצוגם מול הגורמים השונים ואף בבתי המשפט.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il