ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עו"ד לפשיטת רגל

ישנם אנשים שמזלם שפר עליהם וישנם אנשים שבטוחים שתמיד מזלם יהיה משופר. עם זאת, ישנם מצבים שגם אנשים שהיו במצב מעולה (גם מבחינה פיננסית וגם מבחינות אחרות) נקלעים לקשיים שונים לרבות מבחינה כלכלית. כדאי לדעת שכיום, קל למדי להגיע למצב שבו מגישים בקשה לפשיטת רגל, אין זה נדיר ואפילו די נפוץ. בדיוק כך גם הפניה לעזרה לגורם מקצועי כגון עו"ד לפשיטת רגל.

מומחים לניהול משברים
ישנם אנשים הסבורים שפניה לקבלת סיוע מאת עו"ד לפשיטת רגל שקולה למעשה מביש או אפילו כתב אשמה חברתי. לאמיתו של דבר, היקלעות לחובות כלל איננו חייב להיות מצב מביש, במיוחד לאור העובדה שרבים כל כך נקלעו למצב זה שלא באשמתם.

חשוב לדעת שכל עו"ד לפשיטת רגל הוא בעצם מומחה לניהול משבר פיננסי ואפילו אישי. הליך של פשיטת רגל לא נועד לעורר רגשות אשמה, פחד או חרדה. למעשה, מדובר בהליך שחלקו טכני וחלקו משפטי ופיננסי, שנועד להגיע למצב של הפטר בפשיטת רגל.

המטרה – מחיקת חובות
כדאי להבין את הקשר שבין עו"ד לפשיטת רגל ובין הפטר, ראוי להבין תחילה מהו בכלל צו הפטר. צו זה הינו צו מסודר, רשמי ומוכר, שנועד לאפשר לחייבים שנקלעו לחובות כבדים לשים את המצב הקשה מאחוריהם. בזכות פעולה נמרצת של עו"ד פשיטת רגל ולאחר ההכרה שהחייב לא יכול באמת ובתמים לשאת בנטל החובות, ניתן למחוק את כל החובות שנצברו עד לנקודת זמן מסוימת.

מחיקת החובות נועדה לתת מענה חשוב מבחינה חברתית ואישית. צעד זה נועד לאפשר תקווה שגם מהתרסקות פיננסית ניתן לצאת לדרך חדשה. כאשר עוברים את השלבים הנכונים באמצעות ליווי נכון מבחינה משפטית, אפשר בהחלט להשאיר את הצרות הכלכליות מאחור ולהבין שיש בהחלט אור בקצה המנהרה.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il