ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עו"ד לפשיטת רגל

פשיטת רגל היא הליך מורכב בכל קנה מידה, אשר דומה כי במציאות הכלכלית הנוכחית אין אדם אשר חסין בפניו. אלא שיש בנמצא דרכים באמצעותן ניתן להפוך את התהליך לפשוט פי כמה, להבטיח כי ההליך יתבצע תוך שמירה על זכויות של האדם או הגורם הנמצא בתוכו ולהביא לסיום אידיאלי, המאפשר לפתוח דף חדש. עו"ד לפשיטת רגל מאפשר את כל אלה. ואיך משרד עורכי הדין רוני א. כהן קשור לכך?

ליווי לכל אורך הדרך
עורך דין פשיטת רגל, ברמת ההגדרה, מלווה את לקוחותיו הנמצאים בעיצומו של הליך כזה, או לחילופין כאלה המעוניינים להגיש בקשה עו"ד לפשיטת רגל, אשר מספקת להם מעין שכבת הגנה מסוימת מפני הנושים: זאת מכיוון שבעת ההליך הם זוכים להגנה מפני המדינה. עורך הדין יסייע ללקוחותיו בניסוח ובהגשת הבקשה, יפעל בשמם אל מול הגורמים הרלוונטיים ויסייע לשמור על הזכויות שלהם. שימו לב שהדברים אמורים הן במקרה של פשיטת רגל חברה והן כאשר המדובר הוא בפשיטת רגל אישית, של אדם פרטי.

הליך פשיטת רגל, מעצם ההגדרה הזו, נוטה להיות ארוך בכל קנה מידה. הסיום המיוחל מבחינתם של אלה הנמצאים בתוכו, ומטרת העל המוצהרת של כמעט כל עורך דין פשיטות רגל, היא להגיע למצב של הפטר, אשר למעשה מביא לשחרור האדם, העסק או המוסד מהחובות שלו. עו"ד לפשיטת רגל יגדיל בצורה משמעותית את הסבירות לאישור הבקשה, מה שמאפשר ללקוחותיו, פשוטו כמשמעו, להמשיך בחייהם ללא החשש הכלכלי.

מדוע לבחור במשרד עורכי הדין רוני א. כהן?
אם אתם מחפשים עו"ד לפשיטת רגל הנחשב למקצועי בכל קנה מידה, משרד עורכי הדין רוני א. כהן הוא המשרד בשבילכם. המשרד ליווה במרוצת השנים אינספור לקוחות בהליך פשיטת הרגל, וסייע להם להגיע לסיום האופטימי ביותר עבורם. המשרד משלב בין כוח אדם מנוסה, היכרות מקסימלית עם התחום ויחס אישי ללקוחותיו, מה שיוצר את מעטפת השירות האידיאלית עבורם.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il