ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עו"ד משפט מסחרי

לא צריך להיות עורך דין כדי לדעת שמשפט מסחרי הוא אחד התחומים המשפטיים החשובים ביותר, אך גם המורכבים ביותר. הוא כולל בתוכו שורה ארוכה של נושאים ותחומים הנוגעים לעולם העסקי, ומכאן שהם גם בעלי חשיבות כלכלית עצומה. במצב הדברים הזה, לא מפתיע מדוע שלל גורמים בזירה העסקית לא מוותרים על שירותיו של עו"ד משפט מסחרי, שמסייע בנושאים מגוונים הנוגעים לתחום. לפניכם סקירה מקיפה של פרופיל הפעילות של עורכי דין משפט מסחרי, לצד המלצה על משרד מוביל בתחום.

שורה ארוכה של נושאים
עו"ד משפט מסחרי הוא בעל שורה ארוכה של התמחויות. זה מתחיל עם הנושא החיוני של דיני חוזים, שמהווה בוודאי חלק מכל פרופיל פעילות של משרד עורכי דין מסחרי. משרד שכזה צריך לסייע בעריכת הסכמים: הסכמי רכישה, הסכמי מיזוג חברות, הסכמי שותפויות וכיוצא בזה. כאשר הוא מייצג צד אחד בחוזה, על עורך הדין להבטיח שההסכם ייצג את מלוא האינטרסים שלו.

נושא אחר בו עו"ד משפט מסחרי יכול לסייע הוא פירוק חברות, אשר למרבה הצער מהווה תרחיש נפוץ מאד במציאות הכלכלית הנוכחית של ישראל. הוא עוסק בדינים שונים הנוגעים לתחום המסחרי, לרבות סימני מסחר, דיני צרכנות, זכויות יוצרים או קניין רוחני, כאשר גם כאן לא מעט כספים מונחים על כף המאזניים.

עורכי דין משפט מסחרי מייצגים את לקוחותיהם בהליכים משפטיים הנוגעים לתחום, לרוב עקב מחלוקות המתפתחות בין מספר צדדים. במידת האפשר, בכוחו של עו"ד משפט מסחרי לפתור מחלוקות מבלי להיכנס לזירה המשפטית, למשל בהסכמי פשרה או בהליכי יישוב מחלוקות.

כל הסיבות לפנות למשרד עורכי דין רוני א. כהן
משרדו של רוני א. כהן הוא משרד עורכי דין מסחרי הנחשב לאחד המובילים בתחומו באזור המרכז. המשרד מעניק ללקוחות ייעוץ משפטי ראשוני ובונה עבורם אסטרטגיה מקיפה, על פי מאפייני המקרה הספציפיים. הוא מלווה את הלקוחות לכל אורך הדרך, כשהבקיאות שלו ברזי החוק המסחרי בישראל, במגמות מסחריות ובתקדימי עבר משפטיים הופך את הסיוע שלו לחיוני. במהלך השני, רשם המשרד לא מעט הצלחות מרשימות, המסבירות את המוניטין החיובי לו הוא זוכה בקרב לקוחות וקולגות כאחד.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il