עו"ד חדלות פרעון
עו"ד פשיטות רגל

0722-575-335

רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A, Midtown Tower, Tel Aviv | E-mail: cohen@adv-law.co.il

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עו"ד תמ"א 38

בלא מעט מבנים בישראל מתבצעים בימים אלו פרויקטים של תמ"א 38, לא מעט ישראלים מתלבטים האם לערוך פרויקט כזה במבנה בו הם מתגוררים. אך בזמן שרבים מתעסקים לא מעט בשאלה, איזה קבלן יבצע את הפרויקט ומתי, מעטים מתעסקים בשאלה איזה עו"ד תמ"א 38 נשכור, שלא נדבר על השאלה הפשוטה, האם בכלל לשכור את שירותיו של עו"ד בתחום זה.

לפני שנסביר כיצד בוחרים עו"ד תמ"א 38, נסביר מדוע אנחנו צריכים את שירותיו וכיצד שוכרים אותו. תהליך בנייה של תמ"א 38, הוא תהליך לא פשוט. מדובר על התדיינות ארוכה בין הדיירים עצמם, לעיתים זה כולל מאבק מסוים עם דיירים שמתנגדים לתוכנית, לאחר מכן יש התדיינות מול קבלנים שמציעים הצעת מחיר ויש צורך לסגור עם אחד מהם על חוזה, בהמשך אנחנו נצטרך גם להתדיין איתו על דברים שונים בתוכנית, בתקווה שבשום מקרה לא תהיה הפרת חוזה ולא יהיו ליקויי בנייה שישפיעו על המבנה עצמו וחיינו במקום.

בכל אחד מהשלבים אנחנו נצטרך עו"ד תמ"א 38, מי שילווה אותנו ויסביר לנו כיצד לנהוג נכון מבחינה משפטית, מי שינהל עבורנו את המו"מ וכן הוא ילווה את התהליך על מנת לוודא שהאינטרסים שלנו לא נפגעים. חשוב לציין עוד, עו"ד תמ"א 38 יטפל לא פעם גם בקבלת אישורים שונים מהרשויות, ויאפשר לתהליך העבודה להתבצע כסדרו.

כעת עולה האלה, כיצד בוחרים ושוכרים את שירותיו. לשמחתנו יש באפשרותנו לבדוק היום מגוון רחב של עורכי דין מתחומים שונים בעזרת האינטרנט. אנחנו יכולים לקרוא על עורכי דין, לקרוא על הנושא, ולדעת הרבה יותר מאשר בעבר. נקודה אחרת היא, אנחנו יכולים להשוות בין עורכי דין, לקרוא עליהם ברשתות חברתיות ובפורומים ובמקומות נוספים.

כשאנחנו רוצים לבחור עו"ד תמ"א 38, אנחנו צריכים לוודא מה הניסיון שלו, מה הרזומה, האם הוא התעסק בעבר בהרבה מקרים של תמ"א 38 ובמקרים דומים לשלנו. כמו כן אנחנו צריכים לבדוק מה כוח האדם שעומד לרשות העורך דין, וכן מה הזמינות שלו לעבוד על המקרה שלנו וללוות אותנו לאורך התהליך.

לסיום, אם אתם מחפשים עו"ד תמ"א 38, אתם מוזמנים לפנות אלי, עו"ד רוני א. כהן, אני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין שקשור לתמ"א 38 ובכל זמן. אתם יכולים ליצור איתי קשר בטלפון או דרך האתר. אני אשמח לשמוע על המקרה שלכם ולהציג לכם את הדרכים הטובות כיצד לנהוג במקרה. 
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il