עו"ד חדלות פרעון
עו"ד פשיטות רגל

0722-575-335

רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A, Midtown Tower, Tel Aviv | E-mail: cohen@adv-law.co.il

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עיכוב הליכים בהוצאה לפועל

מעוניינים להפסיק את ביצוע הליכי הגבייה בתיק ההוצל"פ? 

עיכוב הליכים בהוצאה לפועל מאפשר להפסיק זמנית הליכי גבייה בתיק שלכם ולהוריד את ההגבלות הקיימות על בעל החוב. אם אתם בעלי החוב, תוכלו להגיש בקשה לעיכוב הליכים במקרים מסויימים ולכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין בנוגע למקרה הספציפי שלכם. גם הנושים במקרה זה יכולים להגיש את הבקשה לעיכוב הליכים במידה והם רוצים לערער על החלטת בית המשפט בנוגע לעניינכם או צד שלישי המחזיק בנכסים אשר עוקלו כחלק מהליכי הגבייה בתיק שלכם.  

היתרונות בעיכוב ההליכים בהוצל"פ


עיכוב של ההליכים בהוצאה לפועל הם כאמור זמניים כאשר תקופת העיכוב מוגדרת בזמן. בתום התקופה ההגבלות יכולות לחזור או להתבטל בהתאם להחלטת בית המשפט. עיכוב ההליכים מבחינתכם, בעלי החוב, יכול לסייע לכם לפעול מבחינה כלכלית ביום יום ולחזור לפעול בחשבונות הבנק שלכם. ישנה דרך נוספת להגיע לעיכוב הליכים בתהליכי הוצאה לפועל והיא באמצעות איחוד תיקים. הליך איחוד תיקים מאפשר לכם לפרוס לתשלומים את החוב שלכם ולאחד את כל החובות לתשלום חודשי אחד למקור אחד. בדרך זו אתם יכולים לייעל את תהליך החזרת החוב ולבנות שגרה כלכלית ברורה ונוחה יותר. 

עיכוב חלק מהליכי ההוצאה לפועל


מלבד עיכוב כל ההליכים בהוצאה לפועל, ישנה אפשרות להגיש בקשה לעכב הליך אחד ספציפי אם הוא רלוונטי וחשוב להתנהלות היום יומית והכלכלית שלכם. במידה ויש לכם עיקולים בהוצאה לפועל על רכב, בית, עסק וכל רכוש אחר, תוכלו להגיש את הבקשה בצורה מסודרת ומומלץ לעשות זאת בליווי משרד עורכי דין המתמחה בתחום. ביטול עיקולים בהוצאה לפועל אינו הליך פשוט ורשם ההוצאה לפועל אינו מקבל כל בקשה. איחוד תיקים ברוב המקרים הוא הפתרון היעיל ביותר על מנת לקיים את צו תשלומים בהוצאה לפועל ולהסרת כל ההגבלות או את חלקן העיקרי. צו תשלומים בהוצאה לפועל מחייב אתכם כבר מהרגע הראשון ולכן איחוד תיקים יכול להיות פתרון לסידור התשלום לתקופה הנדרשת. 

עיכוב הליכים בהוצאה לפועל עם עו"ד


לייעוץ וליווי משפטי לעיכוב הליכים בהוצאה לפועל, התקשרו עכשיו למשרד עורכי דין רוני א. כהן המלווה מאות לקוחות בכל שנה בתהליכי הוצאה לפועל וחדלות פירעון ושיקום כלכלי. עורך דין של המשרד יפגש איתכם ביום ובשעה המתאימים ביותר לכם ויטפל בתיק שלכם בצורה המקצועית ביותר על מנת לקדם את סגירת החוב שלכם כמה שיותר מהר.
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il