ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

עיכוב הליכים

במציאות הכלכלית של השנים האחרונות, רבים מוצאים עצמם נכנסים לבורות פיננסיים מהם היציאה, אם בכלל, אינה פשוטה כלל וכלל. בתנאים האלה, התרחיש של פשיטת רגל חברה, כמו גם של אדם פרטי, הוא הכול חוץ מבדיוני. אלא שלפני שכל ההליך הזה מתרחש, יש בנמצא פתרון שיכול להעניק מרווח נשימה כלכלי של ממש מפני כל אותם נושים, שעלולים להתדפק בדלתות בית האדם החייב או בית העסק אותו הוא מנהל. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על עיכוב הליכים.

קווי היסוד של עיכוב ההליכים
עיכוב הליכים הוא הליך עליו מוחלט, במקרים מסוימים, לאחר הגשת בקשות לפשיטת רגל. המשמעות הישירה שלו היא שכל אותן פעולות משפטיות הננקטות נגד אדם או חברה החייבים בכספים לגורם אחד או למספר גורמים מופסקות באחת: עיכוב יציאה מהארץ, למשל, או הגבלה על רישיון הנהיגה שלו.

בהמשך לכך, עיכוב הליכים מונע מהליכים חדשים להינקט כנגד הגורם החייב מבלי שמתקבל לכך אישור מבית המשפט המחוזי. המשמעות הישירה של כך היא שעיכוב ההליכים מאפשר לחייב מרווח נשימה כלכלי, או אפילו שקט של ממש, מה שמאפשר לו לפעול למען השבת הכספים בצורה פשוטה יותר.

יתרונות הפניה למשרד עורכי דין רוני א. כהן
עיכוב הליכים הוא חלק משמעותי מהנושאים המשפטיים בהם מסייע משרד עורכי דין רוני א. כהן, משרד בוטיק הפועל בתל אביב מאז שנת 2002. המשרד מסייע לאנשים או לחברות הנמצאים בפני או בעיצומו של הליך פשיטת רגל בשלל היבטים, ובכלל זה הגשת בקשה לעיכוב הליכים.

אנשי המשרד, כולם בקיאים בתחום עד רמת היסוד, מלווים את הלקוחות לכל אורך הדרך, לא פעם עד לסיום המוצלח ביותר מבחינת החייבים: קבלת פשיטת רגל הפטר, אשר מביאה לכך שההליכים המשפטיים נגדו לא רק מעוכבים – אלא גם מסתיימים באופן מוחלט.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il