ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

פשיטת רגל אישית

המציאות הכלכלית הנוכחית היא מורכבת עבור אינספור אנשים פרטיים. כאשר החובות מצטברים להם, וכאשר אין לאדם היכולת הכלכלית להחזיר אותם, אנחנו נכנסים לשדה משחק רחב במיוחד – שדה המשחק של פשיטת רגל אישית. הנה כל מה שחשוב לדעת על ההליך ועל השירותים של משרד עורכי דין רוני א. כהן, הנחשב למקצועי בתחום בכל קנה מידה.

קווים לדמותה של פשיטת הרגל
ברמת ההגדרה הבסיסית, פשיטת רגל אישית היא הליך חדלות הפירעון החל על אנשים פרטיים, כלומר, הליך המצהיר שהאדם לא מסוגל, מבחינה כלכלית, לשלם את חובותיו. הגשת בקשה לפשיטת רגל, בהמשך לכך, יכולה לספק לאותו אדם הגנה מפני נושיו, פועל יוצא של ההגנה שמעניקה המדינה על אנשים הנמצאים במצב זה, הכוללת, בין השאר, את חוסר היכולת של הנושים לתבוע אותם.

לא מפתיעה העובדה כי פשיטת רגל אישית היא הליך מורכב, הנמשך לרוב שנים על גבי שנים. נקודת הסיום החיובית שלו עבור אלה החייבים כסף הוא קבלת צו הפטר בפשיטת רגל, צו אשר יאפשר להם למעשה להתחיל בחיים חדשים.

היתרונות של משרד עורכי דין רוני א. כהן
משרד עורכי דין רוני א. כהן נחשב לותיק בתחום של פשיטת רגל, בדגש על פשיטת רגל אישית. במרוצת השנים, ליווה המשרד נאמנה אינספור הליכים של פשיטת רגל לאדם פרטי, רובם ככולם הסתיימו עם הצלחה מלאה עבור לקוחותיו. המשרד מעניק את הסיוע לכל אורך הדרך, החל משלב תכנון הגשת הבקשה ועד אשר ההליך מסתיים לו הלכה למעשה, תוך התאמה אישית למאפייני המקרה.

בכוחו של הסיוע של משרד עורכי הדין רוני א. כהן להפוך את תהליך פשיטת הרגל, שכרוך גם כך באי נעימות רבה, לפשוט ולמהיר יותר עבור הגורמים המעורבים, עד קבלת ההפטר המיוחל.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il