ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

פשיטת רגל הפטר

מדי שנה נפתחים אלפי תיקים של גורמים אשר מבקשים להיחשב כפושטי רגל. פשיטת רגל אדם פרטי היא חוויה מאוד לא נעימה אשר יכולה לנבוע מסיבות רבות ומשונות, תהליך זה משפיע גם על מי שמבקש להיחשב כפושט רגל, וכמובן על סביבתו וכן על כל מי שלו הוא חייב כסף.

כשאנחנו מדברים על פשיטת רגל אדם פרטי אנחנו מדברים על מצב בו אדם מגיע לנקודה בה איננו יכול לשלם את חובותיו לגורמים מסוימים והוא מבקש הגנה של החוק מפני מצב שכזה. כשהוא מוגדר פושט רגל, מוטלות עליו מגבלות שונות, בפרט מגבלות בנקאיות רבות, אך גם לא ניתן לתבוע ממנו את תשלום החובות כול עוד לא מגיעים איתו להסדר שיאפשר לו להחזיר את הכספים אותם הוא חייב בצורה מסודרת. תהליך של פשיטת רגל אדם פרטי, כוללת בין היתר עיכוב הליכים משפטיים.

מלבד עיכוב הליכים הרי שהוא יכול להגיש בקשה לפשיטת רגל הפטר. הכוונה היא שבית המשפט יפתור אותו מכל תשלום חובותיו כלפי האנשים או המוסדות להם הוא חייב כסף. בית המשפט יכול לתת צו כזה, אם חלפו ארבע שנים מאז מונה ניתן צו לכינוס נכסים, ורק אם מתברר שאיננו יכול לעמוד בתשלום החובות שלו. הצו של פשיטת רגל הפטר לא מונע תשלום קנסות, חובות שנוצרו במרמה או חובות כתוצאה מאי תשלום מזונות.

הרעיון של עיכוב הליכים כמו של פשיטת רגל הפטר, הוא מאוד דומה. מדובר במתן אפשרות לבעל החוב להתחיל מחדש. מאחר וחלפו ארבע שנים, ומתברר שאיננו יכול לעמוד בתשלום החובות שלו, הרי סביר להניח שהוא לא יכול לנהל את חייו כנדרש. לכן בית המשפט מוכן לפטור אותו מכל חוב שנתבע בעת פשיטת רגל.

חשוב להבהיר שישנם צווי פשיטת רגל הפטר שונים, החל מפטור מותנה אשר מחייב את החייב לעמוד בתנאים שונים בשביך לקבל אותו, הפטר לאלתר שחל מיד עם הכרזה על פשיטת רגל. בכל מקרה, במידה ויש לו נכסים עליו לממש אותם בשביל שיוכל להחזיר לפחות חלק מהחוב.

אם אתם רוצים לדעת עוד על פשיטת רגל הפטר וכן על עיכוב הליכים של אדם פרטי בפשיטת רגל, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם באתר שלנו, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם משרדו של עו"ד רוני א.כהן מייצג אנשים רבים שגם עוברים פשיטת רגל וגם מתמודדים עם גורמים שעוברים תהליך שכזה. 
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il