ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

פשיטת רגל חברה

פשיטת רגל חברה היא שונה מאוד ממצב שבו אדם רגיל הופך לפושט רגל. אמנם, שני המצבים בהחלט אינם נעימים, אבל את שניהם ניתן לנהל בצורה נכונה ומושכלת. במקרה שבו מדובר על מצב של חברה שנקלעה להפסדים קשים, עורך דין חברות שנכנס לעובי הקורה יכול להביא לקיצור משמעותי של ההליכים וכן להביא למזעור משמעותי של נזקים ויציאה לדרך חדשה.

ניהול נכון של ההפסד
לא קשה להבין שמצב של פשיטת רגל חברה הוא דבר קשה ולא פשוט לכל הנוגעים בדבר. מצב כזה משפיע באופן מהותי על בעלי החברה, על בעלי המניות, על הנושים, על העובדים, המנהלים והספקים. במצב כזה, חשוב מאוד שלא להשאיר את הדברים באוויר ולמעשה יש לעשות הכל כדי לנהל נכון את ההפסד ואת הטיפול בו.

עורכי דין חברות, כאלה שבקיאים בעולם העסקי על בוריו, יודעים היטב עד כמה חשוב ואפילו חיוני לתת את הדעת לטיפול מקצועי ואיכותי בכל ההיבטים של ניהול החוב בכלל ושל ניהול פשיטת רגל חברה בפרט. הטיפול הנכון הוא חיוני לא רק לנקודת הזמן הנוכחית אלא גם בראיה קדימה.

מזעור נזקים והתחלה חדשה
כאשר מתייחסים ברצינות הראויה להליך של פשיטת רגל חברה פונים דבר ראשון לקבלת ייעוץ משפטי לחברות. הייעוץ, חשיבותו רבה קודם כל בהקטנת מפלס החרדה ואי הוודאות. הייעוץ מאפשר התייחסות לכל השלבים שצריך לעבור ולכל העניינים שצריך לטפל בהם כדי לעבור מעל המשוכות השונות.

כדאי לשים לב שחברה שמנהלת נכון את המשבר מאפשרת לכל בעלי התפקידים ולכל המעורבים למזער את הנזקים ולהמשיך הלאה לדרך חדשה. דבר זה נכון גם כאשר מדובר בחברות קטנות ולא פחות מכך, גם כאשר מדובר בחברות בינוניות או אפילו גדולות מאוד.
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il