עו"ד חדלות פרעון
עו"ד פשיטות רגל

0722-575-335

רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A, Midtown Tower, Tel Aviv | E-mail: cohen@adv-law.co.il

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 0722-575-335
או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

תחומי עיסוק:

צו הפטר

מהו צו ההפטר בפשיטת רגל ואיך מגישים בקשה לקבלת הצו?

צו הפטר מתקבל על ידי בית משפט הפוסק כי בעל החוב מקבל פטור מכל חובותיו או חלק מחובותיו. זהו למעשה הצו שכל בעל חוב ירצה לשאוף אליו אך עם זאת, לא כל כך פשוט לעמוד בתנאים הנדרשים לכך. באמצעות ליווי משפטי של משרד עורכי דין, יש לכם אפשרות להגיש את הבקשה להוצאת צו ההפטר בצורה האופטימלית מבחינתכם על מנת להגדיל את הסיכויים לקבל פטור מכל החובות או חלק מהחובות המצטברים שלכם. מומלץ לעשות את התהליך יחד עם עורך דין בעל ניסיון בניהול תיקים בהוצאה לפועל ותיקים הרשומים אצל הממונה לחדלות פירעון ושיקום כלכלי.

הגשת הבקשה לצו הפטר בפשיטות רגל

צו הפטר בפשיטות רגל נקבע על פי קריטריונים קשיחים וקריטריונים ספציפיים למקרה שלכם. במידה וצו ההפטר יכול לפגוע באחד הנושים שלכם בצורה משמעותית, יתכן ולא תוכלו לקבל את הפטור מהחובות או אפילו מחלקם. ישנן בדיקות נוספות הנעשות לגבי החובות שלכם לדוגמא – במידה והתחלתם בעסק חדש למרות שידעתם שאתם חדלי פירעון, הסיכוי שתקבלו את ההפטר הוא נמוך יותר. אם כן, הדרך הטובה ביותר לדעת אם יש היתכנות לקבלת ההפטר מהחובות שלכם הוא באמצעות הגשת הבקשה בליווי של עורך דין מקצועי.

מהו צו כינוס בפשיטת רגל

על מנת להוציא את ההפטר מהחובות שלכם, אתם צריכים להיכנס לתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי. צו כינוס בפשיטת רגל, הנקרא היום "צו פתיחת הליכים" מאפשר לבעל החוב לקבל הגנה מסויימת מפני הנושים וללא הגבלות ועיקולים, בשונה מתיק בהוצאה לפועל. הצו במקרה זה גם יכלול את הסכום שתשלמו מעכשיו בכל חודש עד להחזרת החוב או עד לדיון הבא במשפט שלכם. בנוסף לכך, צו פתיחת הליכים מציין את תאריך הדיון בבית המשפט שבו יקבע האם תוכלו לקבל הפטר מהחובות שלכם.

ליווי משפטי מקצועי להוצאת צו הפטר

לקידום התהליך שלכם להוצאת צו הפטר, צרו קשר עכשיו עם משרד עורכי דין רוני א. כהן הנחשב לאחד ממשרדי עורכי דין הותיקים ביותר בתחום חדלות פירעון ושיקום כלכלי. לתיאום פגישה עם עורך דין מנוסה ומקצועי של המשרד, התקשרו למספר הטלפון המופיע כאן באתר או שלחו הודעה לכתובת המייל המופיעה כאן בדף ונציגי המשרד יחזרו אליכם בהקדם האפשרי. 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת
מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144, A
 Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335
 E-mail: cohen@adv-law.co.il

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

רוני א. כהן - משרד עורכי דין

קבעו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת - מלאו פרטיכם:


רוני א. כהן - מנחם בגין 144 א, מגדל מידטאון, תל אביב
טלפון 0722-575-335 | דוא"ל: cohen@adv-law.co.il

96 Menachem Begin 144 A, Midtown Tower, Tel Aviv
Phone 972-722-575-335 | E-mail: cohen@adv-law.co.il